CS 2'de VAC ban yenir mi?

34Serkan34

Yoctopat
Merhaba. 3 yıldır CS 1.6 oynuyordum. CS 1.6 oynadığım için Steam'e ihtiyacım yoktu. Bir arkadaşım bana CS:GO oynamadın gel bari CS2 başla artık bırak 1.6'yı dedi. Arkadaşımı dinledim ve yaklaşık 1 hafta önce Steam hesabı açıp CS2 başladım. Hilecilerden büyük oranda kurtulmak için forumlarda seçkin alınması önerilmiş ve bir de CS2'de skin olayı varmış bu yüzden evdekilerden zar zor 1000 TL para aldım ve ortalama 400 TL'si ile seçkin aldım sonra 600 TL'si ile görevde kullanılmış skinler alacaktım ama 15 gün pazar banı verdi Steam Guard yüklemem lazımmış. Telefona Steam Guard yükledim ve pazar banımın açılması için 15 günün dolmasını bekliyorum.

Sonra başka bir yerde m_yaw diye bir komutun ban yedirdiğini duydum. Benim CS2'de şu an 10 saatim falan var ve başlamadan önce netten bir CS:GO CFG'si indirip onunla oynuyordum. Bu komut benim CFG'de varmış ve 0.022 diye kayıtlıymış. Steam'da birisi m_yaw komutunun ban yedirebildiğini ve bunu 999-666 gibi yüksek komutlarda oynanmamasını söylemiş. m_yaw komutunu 999 gibi yüksek komutlarda oynanırsa spinbot takit ediliyormuş bu yüzden yüksek sensivity'den kaçının yazılmış. Benim ayarlarda baktığımda çok düşük bir oran 0.022 varmış, ben buna rağmen VAC ban yiyebilir miyim şimdi? Oyunu 1 haftadır oynuyorum 10 saattim var.

Ben ne olur ne olmaz diye CS2'yi kaldırdım sonra Steam'i komple sildim ve bilgisayarda çöp dosya bırakmadım. Hatta Regedit'ten bile sildim Steam'i. Sonra her şeyi baştan yükledim. CFG'de m_yav kodunu silmeme rağmen oyunu tekrar yüklediğimde oyunda konsolda m harfine basınca hala bu kodun ismi gözüküyor bu saçmalık nedir anlamadım ben? Yoksa bu kod m_yav 0.022 herkes de duruyor mu ve boşuna mı kafaya taktım? PC'de 1 tane çöp klasör bile bırakmamıştım çünkü silerken.

Bu kodu 0.022 değil de 999-666 gibi ayarlar galiba ban yedirtiyormuş bu yüzden biraz olsun morelim düzeldi ama yaklaşık 1 hafta sonra Steam Guard sınırlamam kalkacak ben 1 hafta sonra sizce skin almalı mıyım? Skinlerin fiyatı her geçen gün artıyor. Ben şimdi skin almalı mıyım, saçma sapan ban yemem değil mi? Zaten 1000 TL zar zor almışım evdekilere bunu açıklayamam boşa giderse.

Pazardan ban yememişsin Steam seni korumaya alıyor 2 aşamalı doğrulaman olmadığı için. Telefonuna indir Steam uygulamasını oradan giriş yap pazarda bir şey satacağın ya da satın alacağın zaman oradan onay verdiğin sürece pazar engellemen olmaz.

Console da olan ve değiştirilebilen bir komuttan ban yenileceğini zannetmiyor. Öyle bir durum olsa değiştirilmeye izin verilmezdi.

Öyle bir sey vardi ama düzeltiler diye biliyor.
Konsol da görünmesi normal.
Sen cok kuskulanmis.
Ve bu arada:
1697624766257.png

Geri
Yukarı