CS envanteri satılıp bıçak alınır mı?

CS de bıçak sadece gösteriş için var bence o paraya oyun alın.
CS2'de daha çok artabilir ayrıca dolar kuruna bakarsak şimdi alması mantıklı olabilir, her geçen gün zarara giriyoruz.
Ya Valorant hesabımı satıp alacağım ya CS'de envanter satıp alacağım. Öneriniz var mı yapmalı mıyım?
İkisini de satın alabileceğiniz en güzel bıçağı alın, Navaja falan alacaksanız hiç düşünmeyin bile. Yerine eldiven bakabilirsiniz belki.

@verakarma tabii ki siz bilirsiniz ama CS de bıçak sadece gösteriş için var bence o paraya oyun alın.

Çok oyunum var fakat ne bileyim içimde bir hırs işte 3.500 liralık envanterim var. Sanırım operasyon da gelmeyecek kaldım öyle ne yapsam diye düşünüyorum.

CS2'de daha çok artabilir ayrıca dolar kuruna bakarsak şimdi alması mantıklı olabilir, her geçen gün zarara giriyoruz.

İkisini de satın alabileceğiniz en güzel bıçağı alın, navaja falan alacaksanız hiç düşünmeyin bile. Yerine eldiven bakabilirsiniz belki.

Navaja hiç sevilmiyor mu?

@verakarma tabii ki siz bilirsiniz ama CS de bıçak sadece gösteriş için var bence o paraya oyun alın.

Oyun çok ondan sardım öyle işte.

Şahsen tırnak makası gibi duruyor, default knife daha güzel. Hem ölü bir yatırım fiyatı öyle aşırı artmıyor dolar kuruna bağlı olarak artıyor.

Yani bilmiyorum. Öyle içime bir doğdu sadece sonra kaldım. Sadece SMG oynayabiliyorum zaten.

Geri
Yukarı