CS fanboyları CS'yi neden seviyor?

Şimdi bildiğim kadarıyla CS'nin Türkiye sunucusu yok, e grafikler deseniz malum ortalık zaten para vermediğiniz sürece hile kaynıyor. Toxic kitle çok fazla. Ben anlamıyorum, neredeyse açılan her konuda CS fan boyları demiş ki CS candır falan ben anlamıyorum. CS oynayanlar CS'yi neden Valorant'tan üstün buluyor?
Not: CS oynamıyorum, Valorant oynuyorum ama CS nedir onu biliyorum.

Cevap çok açık. İnsanlar bu oyunla büyüdü. Valorant da 2002 de çıkıp ortada oyun yokken kasıp kavursaydı şu an o insanlar Valorant'ı savunurdu. Alışkanlık çok önemli. Şahsen ben çocukken pek FPS oynamadım sevmezdim, şu sıralar bir hepsine göz attım ne var ne yok. Ve resmen R6'dan çıkmıyorum. Açık ara farkla 2021'in en iyi FPS'si ise Rainbow. Ayrıntılı ve kaliteli bir oyun. Gelecekte ne olur bilinmez tabii.

Şimdi bildiğim kadarıyla CS'nin Türkiye sunucusu yok, e grafikler deseniz malum ortalık zaten para vermediğiniz sürece hile kaynıyor. Toxic kitle çok fazla. Ben anlamıyorum, neredeyse açılan her konuda CS fan boyları demiş ki CS candır falan ben anlamıyorum. CS oynayanlar CS'yi neden Valorant'tan üstün buluyor?
CS:GO'nun Türkiye sunucu olmaması bir artıdır. Grafik dediğin sanırım renkli patlamalar falan filan ve evet CS:GO'da o yok. Toksik oyuncu için en başa yani sunucu konusuna dön. (Bkz: Valorant sürekli toksik insanlar geliyor) CS:GO can değil, maalesef bağımlılıktır. CS 1.5 ve 1.6'dan gelen bir bağımlılık. O zamanlar bırak League of Legends'ı, henüz Riot Games kurulmamış.

CS:GO'ya rakip olmaları bence çok güzel ama CS:GO'nun bundan haberi var mı bilmiyorum çünkü ortada hala derli toplu bir güncelleme yok. Konu buysa, Valorant daha yenilikçi.

Bana göre CS:GO, Valorant'ın aksine daha eşit mücadele edilebildiği için daha güzel. Bir yere duman atman gerekirse herhangi birisi duman bombası alıp atabilir maçın başında bir karakter seçmenize gerek yok. Herkes eşit.

Kanka ben arkadaşımdan duyduğum kadarıyla ve net kafede gördüğüm kadarıyla Valorant Full ergen ve velet kitle.
CS'ye toxic diyorsa buyuk ihtimal keleş ve büyük ihtimal altındaki ranktasın. Hile var diyorsan rozetin vs az ya da yok. Ve FACEIT var. Bu arada fark ettim de sanki şu zamanlar artık Valorant'ya da laf atıyorlar gibi. Bence yine CS'ye dönecek herkes. Valorant'nun bazı videoları önüme geliyor karakterlerin yürüyüşü bile çok saçma. Resmen 2013 CS'nin yürüyüş tarzı gibi. Silahı resmen engelli gibi tutuyorlar. Özellikle anladığım kadarıyla ismi Sage olan ajan. Ve TR ses eklemeleri de bozuyor bence bir silah oyununu.

Yeni konular

Geri
Yukarı