CS'yi 960x780 çözünürlükte nasıl oynayabiliriz?

gorko

Centipat
Daha fazla  
Benim laptopun ekranı Max 1366x768 oluyor. Ben CS de 960x780 oynamak istiyorum fakat yapamıyorum yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom Resolution Utility deneyebilirsin.

Custom resolution Utility deneyebilirsin.

O uygulama ile yapmak iyi olur mu sence
Çünkü o uygulamayla yapıp ekran gelmiyor ekran karardı gibi yorumlar gördüm korkuyorum acaba ekrana zarar verir mi ya da başka yolu yok mu?

O uygulama ile yapmak iyi olur mu sence?
Çünkü o uygulamayla yapıp ekran gelmiyor ekran karardı gibi yorumlar gördüm korkuyorum. Acaba ekrana zarar verir mi ya da başka yolu yok mu?
Masaüstü çözünürlüğünü değiştirmiyor. Add dedikten sonra sadece yatay ve dikey kısmını değiştir. Hz'ye ise mevcut monitörünün desteklediği Hz'yi gir. Fazlasını yazarsan sorun olur. Ardından bilgisayarını yeniden başlatıp oyuna girersen o çözünürlüğü göreceksin. 4:3, 16:9, 16:10 olan yerlerin hepsini kontrol et, orada bir yerde olacaktır.

Screenshot_5.png

1920x1080 olan kısma 960x768 yazacağım değil mi?
Ekrana bir şey olur mu korkuyorum ama.
Ekrana bir şey olur mu acaba?

Masaüstü çözünürlüğünü değiştirmiyor. Add dedikten sonra sadece yatay ve dikey kısmını değiştir. Hz'ye ise mevcut monitörünün desteklediği Hz'yi gir. Fazlasını yazarsan sorun olur. Ardından bilgisayarını yeniden başlatıp oyuna girersen o çözünürlüğü göreceksin. 4:3, 16:9, 16:10 olan yerlerin hepsini kontrol et, orada bir yerde olacaktır.

Eki Görüntüle 1519883

Her şeyi yaptım oyuna girdim çözünürlüğü 960x768 ile değiştirdim ama oyunda siyah ekran oldu ne yapacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı