Cs Global Offensive Skin Yapımı

selam arkadaşlar ben sitede daha yeniyim ancak bir sorum olcak bu silahların tag dosyalarını nerden buldunuz bana aşağıdaki link te yapılan şekliyle olan model lazım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar sizlere Counter Strike: Glabal Offensive ´de skin yapımı anlatacam.

Gerekli Programlar:
1.Steam Hesabı
2.Orjinal CS GO
3.VFT edit
4.Cs Go SDK
5.Skin yapılacak resim kamuflaj
6.Silahların TGA resimleri.

Kamuflaj nasıl yapılır ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kamuflajlı silah nasıl yapılır ?

İnşallah yardımcı olmuşumdur.

selam üstat ben bii sorcam soru olarak sayfaya yazdım ama birdaha yaziim dedim ben bu skinlerin içinde m4a1-s ile usp-s model silahların tag dosyaları yok onlarıda atarmısın rica etsem

Arkadaşlar sizlere Counter Strike: Glabal Offensive ´de skin yapımı anlatacam.

Gerekli Programlar:
1.Steam Hesabı
2.Orjinal CS GO
3.VFT edit
4.Cs Go SDK
5.Skin yapılacak resim kamuflaj
6.Silahların TGA resimleri.

Kamuflaj nasıl yapılır ?

Kamuflajlı silah nasıl yapılır ?

İnşallah yardımcı olmuşumdur.

Ben Silah Skinimi Tasarladım I Understand Falan Yazdım Ama sonradan Benden Sözleşme İmzalamamı Ve USA ile ilgili bir sürü soru sordu hepsine hayır dedim. Ve benden banka hesabj istedi bir hesabım yok. Steam wallete paypal yada ininale atabilirniyim. (SÖZLEŞMEDE NEYİ KABUL ETMEMİ İSTİYOR ANLAMADIM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM.)

Yeni konular

Geri
Yukarı