Cs GO 1 GB Ram ile oynanır mı ?

Semih35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bi arkadaşımda 1 gb ram var . Ram hariç diğer bütün bileşenler oyunu kaldırıyo ama ram yetersiz diyor . Sizce oynayabilir ?

Oynanmaz gibi geliyor. Ama ekran kartına bağlı. Ben 8gb ram kullanıyorum 50 fps`nin üstüne çıkmıyor. Ama ekran kartı kötü olduğu için öyle. Arkadaşının ki nedir ?

Arkadaşın sistemi bu . Can you run it den sistemiyle cs yi karşılaştırmış . Low da oynayabilir ?
IMG-20150328-WA0002.jpg
IMG-20150328-WA0003.jpg

Can you Run it doğru sonuçlar vermiyor.

Oyun en az 2GB RAM istiyor. Arkadaşınız RAM takviyesi yapmadan oyunu oynayamayacaktır.

Günümüzde Sistem gereksinimleri bile tutmuyor. Can you run it'e hiç güvenmeyin...

En az 2 GB Ram ister bu oyun. Sanmıyorum 1 gb ile oynansın. :)

Bence oynanır ama 16 kişilik odalarda rekabette falan kasar oyuna girerken biraz geç girer ama oynanır ve youtubeden grafik ayarlarını yapabilirsin iyi günler....

Arkadaşlar bi arkadaşımda 1 gb ram var . Ram hariç diğer bütün bileşenler oyunu kaldırıyo ama ram yetersiz diyor . Sizce oynayabilir ?
Oynanmaz. Minimum sistem gereksinimleri ilk çıktığında yazılmış. O zamandan bu zamana pek çok şey değişti. 2 GB ile oynamayı denemiştim oynanmaz haldeydi. En az 4 GB RAM olmadan yaklaşmayın bile.

Konu 2015 yılında açılmış. Bence o zamanlar 2 GB yeterdi.

Geri
Yukarı