CS:GO 10. yıl güncellemesi

Gimmly97

Centipat
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
380
Çözümler
3
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
O değil de bu nasıl çöp bir güncelleme? Yine kendini belli etti Valve. Koca 10 sene olmuş operasyon bile getirmemişsiniz, 2-3 dandik harita rozetle geçiştirdiniz. Helal olsun ne diyeyim. Umarım bizi şaşırtıp 21 Ağustos'ta Source 2'yi yayınlarlar.
Hocam source 2 için oyundaki tüm skinlerin de aktarılması gerekilmiyor mu? Böyle bir şey için Valve'ın kaynak harcayacağını düşünmüyorum ben.
 

M3RT0001

Decapat
Katılım
1 Kasım 2020
Mesajlar
898
Çözümler
6
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar CS hile durumu nasıl başlanır mı?
Prime alıp başlayacaksanız az hile geliyor. Ama Prime olmadan başlayacaksanız oyunu yüklemeyin bile.

Cs başlamayı düşünüyorum, seçkin alırsam bu coin'i de kazanabilir miyim?
Seçkin alırsanız XP kazanma hakkı kazanıyorsunuz. XP kazandıkça level atlarsanız size verdiği ödül / düşen item + 10 Year Coin'i alabiliyorsunuz.
 

berkecelikk

Hectopat
Katılım
31 Aralık 2020
Mesajlar
1.018
Çözümler
3
1: Oyuna, 10. yıl dönümü kapsülleri geldi. Bu kapsülün içinde 60'dan fazla sticker bulunuyor. Ayrıca Valve ilk kez oyuna "merceksi" özelliğinde sticker ekledi.

2: Tuscan haritası bütün oyun modlarında oynanılabilir durumda, bunun yanında Anubis ve Breach rekabetçi oyun havuzuna gelirken, Blagai ve Primetime'da yoldaş modu için geldi.

Eki Görüntüle 1488378
3: 10. yıla özel jeton geldi. Bu jetonu almak için 22 Ağustos'a kadar 1 level atlamanız yeterli. Jetonu sadece Prime sahibi oyuncular alabilir. (Etkinlik, Türkiye saati ile 17 Ağustos 04:00 itibarıyla başlayacak. Level atlamaya yakınsanız bu saatten önce atlamayın.)

Eki Görüntüle 1488379

Yama notu: Counter-Strike: Global Offensive

Bu adamların tavuklarla alıp veremediği bir şeyler var.
 

Lord_karuge

Zeptopat
Katılım
19 Ağustos 2022
Mesajlar
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Göndermeli bir şeyler yaparlar ve lansman hazırlarlardı o halde. İmkanı yok gelmez.

CS: Source II = GTA V'ı.

Bence imkanı yok gelmez çok abartı bir cümle çünkü Valve çoğu şeyi yapmadan önce küçük trickler vermeye bayılır, ayrıca CS de çalışan ve yanlış hatırlamıyorsam "Gaben'ın sağ kolu" olarak bilinen bir çalışan CS de açtığı bir yayında yanlışlıkla ağzından "Ağustos gibi" bir şeyler söyledi hatta sonradan "ah tanrım ben ne dedim benzeri şeyler söyledi" yani bilemezsin hazır Valve bu kadar oyuncu kaybetmişken belki eski kitlesini geri almak için gerçekten çalışmaya başlamıştır. Belki o yıl bu yıldır...

Bu adamların tavuklarla alıp veremediği bir şeyler var.
.d cs nin iconu ya tavuklar
 
Son düzenleme:

Emrecngz

Hectopat
Katılım
2 Aralık 2019
Mesajlar
2.231
Çözümler
16
Yer
Mersin
Her skini tekrar geçirmeleri ekstra bir kaynak harcayacak hocam. Zaten Valve Steam ile adeta para basarken neden işleyen bir oyuna böyle bir kaynak yönlendirmesi yapsın ki?

Bu mantıkla GTA 6 asla gelmezdi. Güçlü rakipleri piyasayı domine etmeye başlamışken Valve'ın kıçını kaldırıp oyununu iyileştirmesi size neden mantıksız geliyor anlamıyorum.
 

Yeni konular

Yukarı