Çözüldü CS:GO 1920x1080 ile otomatik Alt Tab atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakinayer

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Seaman
Merhaba, şu sorun cidden can sıkmaya başladı. Sorunum şu ki, CS:GO'ya 1920x1080 ile giriş yapmaya çalıştığım zaman otomatik Alt Tab atıyor ve daha da oyuna giremiyorum ama oyun arkada çalışıyor. Bu sorun güncellemelerle falan çözülür diye düşündüm ama çözülmüyor. Intel Denetim Masası'ndan sürekli 1280x960 yapmak zorunda kalıp öyle giriyorum oyuna. Başka oyunlarda böyle problem yok. Başlatma seçeneklerini de sıfırladım, oyunu temizinden kaldırdım ve kurdum ama nafile. Arkadaşın hesabını da kendi bilgisayarımdan girdiğim zaman böyle bir problem olmadığını gördüm. Masaüstü 1920x1080 kalıyor fakat oyunda isterse en düşük çözünürlüğe alsın yine sıkıntı yok. CS2 çıkacak problemli süreç falan diye düşündüm ama güncellemeler geldikçe iyice bu konuda ki düşüncemide dibe indirdim. Yardımcı olabilecek kişilere şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Not: Bilgisayarım yeni alındı, daha 3 ayı bile yeni doldurdu dolduracak.

Çözüm
Kütüphanede oyuna sağ tıklayıp özellikler kısmına girin, açılan ekranda "başlatma seçenekleri" yazan yere aşağıda belirttiğim komutları yapıştırıp tekrar girmeyi deneyin;
-novid -fullscreen -w 1920 -h 1080
Eğer sorun devam ederse, sondaki iki komutu -w 1280 -h 960 olarak değiştirin.
O zaman yukarıda yazdığım yöntemi uygulamanıza gerek yok, dilerseniz bir üstte daha belirttiğim DDU ile sürücüleri kaldırıp yükleme çözüm yöntemini deneyin.
Tamamdır. Bunu yarın deneyebilirim internet bağlantısı problemimden ötürü,ilk testimden sonra dönüşümü tekrardan buraya belirtirim. Teşekkür ederim.

Hayırlı günler hocam. Maalesef ki herhangi bir sonuç elde edemedim herhalde el mahkum bu şekilde devam edeceğiz :(.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki adımları izledikten sonra tekrar dener misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki adımları izledikten sonra tekrar dener misiniz?
Maalesef,zaten aynı işlemi daha önce uygulamışım haliyle bir etkisi yok :(.

Maalesef,zaten aynı işlemi daha önce uygulamışım haliyle bir etkisi yok :(.
Eğer aklıma başka bir şey gelirse buraya tekrardan yazarım.

Dostum selam, bir de bu aşamaları dener misin?
Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive
csgo simgesine sağ tıklayıp özellikler kısmına gelin, ardından Uyumluluk sekmesine geçin, aşağıda "Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" adında bir seçenek var, buradaki kutucuğu tikleyip uygula ve tamam dedikten sonra tekrardan kontrol edin.

Son düzenleme:
Eğer aklıma başka bir şey gelirse buraya tekrardan yazarım.

Dostum selam, bir de bu aşamaları dener misin?
Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive
csgo simgesine sağ tıklayıp özellikler kısmına gelin, ardından Uyumluluk sekmesine geçin, aşağıda "Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" adında bir seçenek var, buradaki kutucuğu tikleyip uygula ve tamam dedikten sonra tekrardan kontrol edin.
Bu seferde oyuna hiç girmiyor.

@624739 Konu hakkında güncelleme yapmak istiyorum. Sorunu bir Youtube kanalı sayesinde çözdüm. İlgini ve vaktini ayırdığın için teşekkür ederim..
1685398809698.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı