CS:GO Alt Tab sorunu

r3711

Hectopat
CS:GO oynarken Alt+Tab atıyorum, geri oyuna donerken parlaklık %130'dan %80'e düşüyor ve FPS'de yerleri gorüyor. Bu sorun nasıl çözülür? Bilen varsa, yardım ederse şimdiden teşekkürler.

Oyunda kullandığın ekran çözünürlüğü masaüstü ile aynı olmayınca böyle sorunlar oluyor diye biliyorum.

Oyunda 1920.1080 masaüstündede aynı ben biraz araştırdım 3.parti yazılım falan diyorlar kaldır diyorlar ama anlamadım onla mı alakalı bu arada PC'de Xbox yok onun dışında ne olabilir?

CS:GO oynarken Alt+Tab atıyorum, geri oyuna donerken parlaklık %130'dan %80'e düşüyor ve FPS'de yerleri gorüyor. Bu sorun nasıl çözülür? Bilen varsa, yardım ederse şimdiden teşekkürler.
Parlaklığın %130'dan %80'e düşmesi garip bir durum bana da oluyor ancak görüntüye gelip hiç oynatmadan olduğu yere tıklayınca düzeliyor bu sorun bende de oluyor ve çok da problem edilecek bir şey değil diye düşünüyorum onun dışında FPS düşüşünü anlayamadım ancak
(Tam Ekran İyileştirmelerini Devre Dışı Bırak) seçeneğini deneyebilirsin.

Parlaklığın %130'dan %80'e düşmesi garip bir durum bana da oluyor ancak görüntüye gelip hiç oynatmadan olduğu yere tıklayınca düzeliyor bu sorun bende de oluyor ve çok da problem edilecek bir şey değil diye düşünüyorum onun dışında FPS düşüşünü anlayamadım ancak.
(Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak) seçeneğini deneyebilirsin.
[/Quot problem edilecek bir şey benim için DC'de işlerim oluyor ayrıca rekabeççide ara sıra Alt+Tab atarım.
Çerçevesiz pencere ayarına alıp dener misin. Sorun çözülürse buradan iletirsin.
Fps düşüşü olr diye düşünüyorum o şekilde
CFG kaynaklı bir sorun olabilir.

Olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı