CS:GO 2 Beta Nasıl Katılınır?

Unknown873

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda CS:GO Source 2 duyuruldu ve bazı kullanıcılara oynanma fırsatı verildi. Benim de yaklaşık 2.500 saat oynanmış CS hesabım var. Ve hala bana düşmedi, ne bildirim geldi hiçbir şey. Acaba ben bu betaya nasıl erişim sağlarım? Ya bazı kriterler var erişim sağlamamız için ama bence saçma. Çünkü çoğu oyun böyle değil, aslında Valorant'ta böyleydi sanırım ama, sonuçta herkesin oynaması gerek betayı. Haksızlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz şans işi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlarımdan edindiğim bilgilere göre:
Valve sunucularında(Rekabetçi, Yoldaş vs.)zaman geçirmeniz gerekmekte, FACEIT gibi yerlerde saymıyormuş. Kısacası oyunu Valve sunucularından son zamanlarda fazla oynamanız gerekiyor.
Güvenilirlik faktörü, güvenilirlik seviyenizin ortalama üzerinde olması gerekiyor. "Nasıl güvenilirlik faktörümü görebilirim?" Göremezsiniz. Toxiclik güvenilirlik faktörünü etkiler, her maç report yiyorsanız bu sizi etkileyebilir.

Biraz şans işi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi bana göre şans işi şöyle değil, çoğu kişi hatta herkes hak kazanmış bu betaya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı