CS:GO Source 2 Beta Katılımı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Counter-Strike 2'nin Türkçe dublajlı detaylı anlatımlı fragmanı çıktı izlemek isteyenler buyursun.

İzlediğim bir videoda bu "faktörler"den birinin oyundaki aktifligimiz olduğunu duydum. Yani oyunu aktif bir şekilde oynarsanız betaya katılım hakkı elde edersiniz. Bir de benim kendi düşüncem seçkin hesaplara öncelik tanınacağı yönünde. Eğer seçkin bir hesabınız yoksa betanin düşme ihtimali çok çok az.
Sadakat rozetli hesaplara bile tanınmadı.

Ben cevabı izlediğim videoya göre vermiştim fakat burada okuduklarima göre vaziyet daha farklı. Yazdıklarınıza göre Valve kura ceker gibi rastgele beta şansı sunuyor. Böyle bir durumda herkesin şansı eşit gibi duruyor. Herkes ara ara girip oyunu kontrol etsin, beta şansı elde edenler de buraya deneyimlerini yazsın (eğer bu konuda bundan bahsetmek sorun olmaz ise). Bizim de kafamızda hem oyun için bir öngörü oluşur :)

Arada sırada oyuna girip önüne şunun çıkmasını bekliyorsun:

Fr2fL_nWIAMy5-x

Enroll'a basıp 15GB güncellemeyi indiriyorsun. Oyuna girerken bunu seçiyorsun:

Fr3y0iLXgAYp8Br
Ayy ne güzel ya. İnşaAllah bana da verirler. Bu arada bugün hiç oyuna girmedim, bir girip bakmalı belki vermişlerdir.

Darısı başıma.
Aynen😅

Yeni konular

Geri
Yukarı