CS:GO 2 konsol açılmıyor

Leonwai

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün bana CS:GO 2 geldi. Fakat bir türlü konsolu açamadım. Ayarlardan geliştirici konsol tuşuna bastım evet dedim, konsol tuşunu değiştirdim ne yaptıysam açılmadı. Açılıyor fakat görüntü yok konsolun görüntüsü gelmiyor. Başlatma seçeneklerine -Console'ya da -dev komutları ile giriş yapınca zaten otomatik olarak uyarıyor oyun bu komutlarla giriş yaparsanız bu ayarı değiştiremezsiniz diye. Oyunda konsol tuşuna basıyorum fare geliyor fakat konsol ekranı gelmiyor gözükmüyor. Sebebi ne olabilir acaba?

Öncelikle konsol tuşu varsayılanda farklı bir tuş olarak geliyor. Klavye ve fare ekranından bütün tuşları sıfırlayın. Ardından konsol için belirtilen tuşu ESC tuşunun altındaki tuş olarak atayın. Dikkat edin konsol tuşunu atarken yanlışlıkla bir fazla basarsanız MOUSE1 yani farenin sol tuşunu atıyor.

Öncelikle konsol tuşu varsayılanda farklı bir tuş olarak geliyor. Klavye ve fare ekranından bütün tuşları sıfırlayın. Ardından konsol için belirtilen tuşu ESC tuşunun altındaki tuş olarak atayın. Dikkat edin konsol tuşunu atarken yanlışlıkla bir fazla basarsanız mouse1 yani farenin sol tuşunu atıyor.

Ayarlar>oyun>klavye fare>oyun konsolunu " tuşu (ESC) altındaki). Böyle yaparak düzeltebilirsiniz.

İkisini de yaptım fakat olmadı. Konsol ekranı geliyor fakat görüntü yok. Ekran gelince otomatik olarak fare gözüküyor ama konsol gözükmüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı