CS:GO 2 maçtan biri hile

Hileleri artık müzik dosyası olarak çalıştırıyolar. Ve valve onu müzik dosyası olarak gördüğü için sanırsam hilenin sonu gelmeyecek.
Müzik dosyası bile olsa DLL sistemi ile etkinleştiriliyor hileler diye biliyorum. Kesin emin değilim, bunu belirteyim.
Yeni güvenlik betası geldi, biliyorsunuzdur. Yeni sistem, tam versiyona geçtiğinde DLL sistemini kaldıracağına dair birçok söylenti var. Altını çiziyorum, söylenti. Eğer doğru çıkarsa, büyük oranda engelleyebilirler gibi geliyor.

Müzik dosyası bile olsa DLL sistemi ile etkinleştiriliyor hileler diye biliyorum. Kesin emin değilim, bunu belirteyim.
Yeni güvenlik betası geldi, biliyorsunuzdur. Yeni sistem, tam versiyona geçtiğinde DLL sistemini kaldıracağına dair birçok söylenti var. Altını çiziyorum, söylenti. Eğer doğru çıkarsa, büyük oranda engelleyebilirler gibi geliyor.
Hepsi dll değil, bazıları exe oluyor. Hatta bazı hile dosyaları indirmiştim incelemek için, (Hileyi açmadım ve kullanmadım, sadece içindeki dosya düzenini merak ettim.) DLL sistemini kullanan hileler genellikle multi hile oluyor. Sadece bir programdan ibaret olanlar wallhack, ya da aim hack falan oluyor. Ama bir tane hile var ismini vermeyeceğim, bu hileyi sadece bir dosyayla multi hack yapıyor ve müzik dosyası olarak gösteriyor. Bende anlamış değilim. Ama Valve bir açık bulur eminim.

Arkadaşlar artık sadece karşıya değil kendi takımıma da hile geliyor. Arkadaşım olmadığı için her rekabetçimi maçımı oyuncu bulma yerinden adam bulup öyle reko giriyorum çağırdığım çoğu adam oyunda hile çıkıyor rozetli falan olmasına rağmen. O Allah'ın belaları yüzünden bugün benim de rankım silinmiş. Benim bu olayda ne suçum var Allah aşkına bana yardım edin.

Geri
Yukarı