CS:GO 2 maçtan biri hile

Yeni Source2 motoru DLL inject desteğini bitirecek ve hilelerden kurtulmuş olacağız tabii makro bhop hariç :(
Eğer macro bhop, mouse macrosu ile yazıldı ise, yakalanması çok rahat olan bir sistem. Valve isters bunu rahatça çözebilir.
Eğer macro bhop, yazılımsal script ile yapıldı ise, o konuda biraz zaman harcaması gerekebilir Valve'nin.

Bir çok hile türü var. CS için hilenin sonu gelmeyecektir.
Yazılımların içine gömülen bazı hile türleri var. Fiyatları da çok pahalı, onları engellemek pek mümkün olmaz tabii ki ama o kadar para verebilecek kaç kişi var.

Yazılımların içine gömülen bazı hile türleri var. Fiyatları da çok pahalı, onları engellemek pek mümkün olmaz tabii ki ama o kadar para verebilecek kaç kişi var.
Millet uyanık birisi alır diğerleri ile paylaşır. Eğer hileyi engellemeye çalışıyorsa Valve, bunu oyun çıkınca direk hile engelleme sistemi getirecekti. Şimdi piyasada her türlü, her türden hile var. Artık çok geç diye düşünüyorum.

Millet uyanık birisi alır diğerleri ile paylaşır. Eğer hileyi engellemeye çalışıyorsa Valve, bunu oyun çıkınca direk hile engelleme sistemi getirecekti. Şimdi piyasada her türlü, her türden hile var. Artık çok geç diye düşünüyorum.

O tip hileler paylaşılmıyor. Donanım kilitli olarak satılıyor. Genelde ileri seviye fare'lere falan koyuyorlar ve başka cihaza aktarılmıyor. Aktarılsa bile çalışmıyor.

Sırf bu yüzden Valorant'a geçtim kafam rahat 0 hile. Eğer hile açan varsa da tespit edip maçı iptal ediyor.
Cs Go gibi üzerinden 7 yil geçerse oda hileyle dolar. Her online oyuna bir gün hile gelir.
Bu arada maçlarda hileci vs hileci denk gelirse çok komik anlar ortaya çikiyor. Biri aim ve wallhack'le herkesi tariyor biri döne döne veya bunny hilesiyle ziplaya ziplaya herkesi katlediyor. Vs kaldiklarinda baya komik oluyor.

Cs Go gibi üzerinden 7 yil geçerse oda hileyle dolar. Her online oyuna bir gün hile gelir.
Bu arada maçlarda hileci vs hileci denk gelirse çok komik anlar ortaya çikiyor. Biri aim ve wallhack'le herkesi tariyor biri döne döne veya bunny hilesiyle ziplaya ziplaya herkesi katlediyor. Vs kaldiklarinda baya komik oluyor.
Onlar komik oluyor da; karşı takımda olup, benim ismimle, benim takım chat'ime yazan. Benim ağzımdan küfreden adam bana problem çıkartıyor.

Hileleri artık müzik dosyası olarak çalıştırıyolar. Ve valve onu müzik dosyası olarak gördüğü için sanırsam hilenin sonu gelmeyecek.

Geri
Yukarı