CS:GO 2020 ping sorunu

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 971
Hocam çok uzaksınız bu bir, ikincisi modeminizi sorayım, üçüncüsü çok fazla kişi bağlanıyorsunuz ADSL bağlantı için.
modem huawei falandı hocam sanırsam biraz eski bir modem internette modelini aratmıştım fakat görselinden başka bir şey bulamamıştım görselleri bile aynısı değil öyle söyleyeyim.

Öyleyse zaten bu kadar cihazı kaldıramaz, hem internet paketinizi hem de modeminizi değiştirmeniz gerek, kablolu ile bağlanırsanız da pinginiz daha stabil olur.

hat değerlerini nasıl bulabilirim hocam arayüzüne girdim yerel ağ kısmında mı internet kısmında mı nerede olduğunu söylerseniz hemen atabilirim :)
Sağ üst kısımda bakım seçeneği olur ona tıklayın. Açılan ekranda DSL bilgisi ekranını atın. 😄

Öyleyse zaten bu kadar cihazı kaldıramaz, hem internet paketinizi hem de modeminizi değiştirmeniz gerek, kablolu ile bağlanırsanız da pinginiz daha stabil olur.
Fakat hocam 4 cihaz dediğime bakmayın sadece bilgisayarları kullanıyoruz telefonlar işlem yapmadan bağlı olarak duruyor sadece.Zaten interneti değiştireceğiz fakat ne almamız gerektiğini hangisi daha iyidir onu bilmiyoruz .Aklımda Netspeed var.
Yaşadınız yerde altyapı olmayabilir.
İstanbul Ümraniye merkeze yakın oturuyorum hocam altyapım max 63mbps destekliyormuş hemde interneti kaç senedir kullanıyoruz şuan bir sorun çıktı :(
Sağ üst kısımda bakım seçeneği olur ona tıklayın. Açılan ekranda DSL bilgisi ekranını atın. 😄
DSL senkronizasyon durumu:
Yukarı
Bağlantı durumu:
Showtime
Yukarı akım hattı hızı (kbit/s):
800
Aşağı akım hattı hızı (kbit/s):
16380
Maksimum yukarı akım hızı (kbit/s):
1116
Maksimum aşağı akım hızı (kbit/s):
23924