CS:GO 2020 RMR kapsüllerini açmak mı daha iyi satmak mı?

Umarım öyle değildir aslşfdalsfadsf. Ben bekletsem mi satsam mı diye düşünüyorum ama galiba bekleteceğim.
Bekletmek en iyisi, şuan en düşük dönemdeler. Eğer bu yıl satacak iseniz Ekim ayındaki turnuvadan önce satsanız iyi edersiniz, turnuva geldiğinde fiyatlar tekrardan düşecek.

Bekletmek en iyisi, şuan en düşük dönemdeler. Eğer bu yıl satacak iseniz Ekim ayındaki turnuvadan önce satsanız iyi edersiniz, turnuva geldiğinde fiyatlar tekrardan düşecek.
Ne zaman eski fiyatlarına yaklaşır ya da eski fiyatlarına gelirler direkt satarım. Eski fiyatının üstüne 100 lira çıkarsa da üzülmem yani. Bunları değerinde satıp bir bıçak alabilirim ya da başka bir şey yapabilirim.

Bana da Natus Vincere (Altın) çıktı.Direk satayım mı yoksa çıkmasını bekleyeyim.Çıkarsa 2021 Turnuvasından sonra mı çıkar?

Nedeyse 250 tane açtım ve 1 tane bile altın çıkmadı çıkmayı geç yakınında bile 2 kere filan durdu o derece. Ancak kardeşimin hesabında ilk 50 açışında filan 3 altın çıktı. (OG, EG, 100 Thieves) Bence bazı durumlarla alakalı bir şey bu. Şansa bağlı olduğunu sanmıyorum bana güvenin eğer kötü şeyler çıkıyorsa pc değiştirin IP değiştirin ne bileyim gidin internet kafede açın farklı şeyler deneyin. 250 kapsülde hiçbir şey çıkmıyor ancak bazı arkadaşlar yayıncılar açıyor 2-3 açışta 50 bin lira çıkarıyor.. Asla şansla alakalı olamaz. Bu da böyle bir tavsiye olsun ve eğer kaar elde etmek istiyorsan aç ama benim fikrim açmaman olur açınca emin ol 30 kuruşluk stickerlarla envanterin dolar ve pişman olursun. (Yaşadığım için söylüyorum)

Hocam az önce 6 tane açtım ve sonuncudan furia(altın) çıktı. 150TL şu an fakat herkes fiyatları eski fiyatlara (400TL) yükselecek diyor heyecanla bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı