CS:GO 2021 major ne işe yarar?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
23 Ekim'de gelecek major ne işe yarıyor? Kesin alacağım detaylı bir şekilde.

İzlemek zorunlu mu peki drop için?
@bados123 kesin kar ettirir mi yoksa şans mı?
SSS bölümünde bağlı twitch hesabı veya steam.tv üzerinden düşmesi için maçın toplam roundunun yarısından fazlasının izlenilmesi gerektiğini söylüyor. Ben 3-5 yıl biriktirmek için almayı düşünüyorum ama dönemlik aşırı bir kar ettirmez şansın yüksek değilse büyük ihtimal.

@Tearz onu görmedim, sayfanın linkini atar mısın? @1000msgodGman biraz şans ya, düşen Hatıra Paketleri'ni, ve indirimde alabildiğimiz RMR kapsüllerini en azından 1.5 yıl unutman gerekir bence. Şu an operasyondan 530₺ kazandım, ve 30 tane RMR 2020 kapsülü aldım, belki daha da alırım.

@bados123 Sabah bilet alma bölümünde okumuştum ama şöyle bir problem vardı yine 2019'daki bilgilendirme sayfasına yönlendiriyordu. Büyük ihtimal sayfa güncellenmemişti. Ama bu senede aynı olur diye düşünüyorum.

@Tearz eskiden oyun oynaması bedava değildi, şu an oynaması bedava. Belki Prime hesabı olanlara açarlar o özelliği, bilemem. 3 token içeren paket 155₺, aslında düşünüyorum. Ama bu sene standart bileti almak pek akıl kârı değil, çünkü görevleri çok zor, yapılan tahminin tutma olasılığı düşük.

3 Hatıra paketini saklamak gibi bir düşüncem var. O yüzden ileriye dönük kar edeceğimi düşünüyorum. Bu yüzden direk onu almak mantıklı geliyor. Dolar malum. Fiyatlar katlana katlana artmış yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…