CS:GO 2023 major'da elenen takımlar arasında yapılan maçlarda maçları alan takımlar tur mu atlıyor?

atitalha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CS:GO 2023 major'de elenen takımlar arasında yapılan maçlarda maçları alan takımlar tur mu atlıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Swiss sistem yapılıyor, 3 maç kazanan takım tur atlarken 3 maç kaybeden takım ise eleniyor. Her eşleşme takımların win/lose oranına göre gerçekleşiyor. Örneğin A takımı (0-1) iken yalnızca (0-1) olan takımlarla eşleşebiliyor. İlk maçlar BO1 oynanırken 0-2 veya 2-0'da olan takımlar BO3 oynuyor.

Major'de şu an elenen takım yok. Kazanan kazananla eşleşir, kaybeden kaybedenle.

3 galibiyet alan tur atlar, 3 mağlubiyet olan elenir. Eşleşme simülatörünü atıyorum incelersiniz.

Peki teşekkür ederim arkadaşlar.

Swiss sistem yapılıyor, 3 maç kazanan takım tur atlarken 3 maç kaybeden takım ise eleniyor. Her eşleşme takımların win/lose oranına göre gerçekleşiyor. Örneğin a takımı (0-1) iken yalnızca (0-1) olan takımlarla eşleşebiliyor. İlk maçlar BO1 oynanırken 0-2 veya 2-0'da olan takımlar BO3 oynuyor.

Bir de bu BO1 dediğiniz şey diğer etapa geçenler mi? Ben şu an Liquid'i tur atlar diye oynadım şu an BO3 de olduğu için diğer etaba geçemeyecek anlamına mı geliyor? Eğer bugünkü oynanan maçı kazanırsa Liquid'e ne olacak.

Liquid şu an 0-2 yani bir kere daha yenilirse 0-3 ile elenecek. Liquid bugün kazanırsa 1-2 yapacak. 3 kere kaybeden elenir 3 kere kazanan tur atlar, yani Liquid 3 maç arka arkaya kazanması gerekiyor.

Bo1 ve Bo3 olayı ise kaç maç oynanacağıdır, Bo1 de 1 maç oynanır ve alan kazanır, Bo3 de ise 2 maç alan kazanır.

Tüm takımlar 3 kere kazanana veya 3 kere kaybedene kadar maç oynar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı