CS:GO rekabetçi oynarken takımlar nasıl oynuyor?

Gezegen95

Yoctopat
Yıllardır CS 1.6 oynarım. Artık mevcut girdiğim serverlarda oyuncu sayısı azaldı. Özellikle akşama kadar oyuncu fazla bulunmuyor bu yüzden oyuna afk bot sokuyorlar öyle dolduruyorlar. Dışarıdan giren birisi de server o kadar dolu sanıyor. Aslında çoğu bot olarak sokulmuş afk'ler.

CS:GO seçkin aldım belki daha zamlanır diye ama daha indirmedim çünkü bilgisayara format atılacak yakında. Sormak istediğim ben büyük çoğunlukla rekabetçi de oynamak istiyorum. CS 1.6'da arkadaşım olmadığı için senelerdir neredeyse hiç maç atamadım, CS:GO'da online olduğumda sürekli maç atmak istiyorum.

Maç atarken takımlar genellikle nasıl oynuyor? Galiba 5vs5 oluyor maçlar. Dust 2 oynarım genellikle. Mesela T'yiz, T olan 5 kişi de herkes aynı yerden mi dalıyor? Yoksa takımdan ayrılıp tek takılanlar da mı oluyor? Ya da CT'yiz diyelim. T'ler 5 kişi B'den saldırsalar nasıl tutacak CT orayı? Muhtemelen A ve B'ye eşit yayılacak CT'ler. T'ler 5 kişi aynı anda gelirse 1-2 CT nasıl koruyacak A ve B'yi?

Ayrıca takımda yabancılar olursa nasıl anlaşacağız?

Oyunda sesli iletişim var. O dediğiniz koordinasyon olayı da hesabın güvenilirliği ve rütbeye göre değişiyor. Eğer yüksekse bu saydıklarım, takıma düzgün oyuncular gelir ve takım oyunu oynarsınız. Özellikle yeni gelecek CS2 güncellemesinde rekabetçi maçların kalitesinin artmasını bekliyorum.

Yıllardır CS 1.6 oynarım. Artık mevcut girdiğim serverlarda oyuncu sayısı azaldı. Özellikle akşama kadar oyuncu fazla bulunmuyor bu yüzden oyuna AFK bot sokuyorlar öyle dolduruyorlar. Dışarıdan giren birisi de server o kadar dolu sanıyor. Aslında çoğu bot olarak sokulmuş AFK'ler.

CS:GO seçkin aldım belki daha zamlanır diye ama daha indirmedim çünkü bilgisayara format atılacak yakında. Sormak istediğim ben büyük çoğunlukla rekabetçi de oynamak istiyorum. CS 1.6'da arkadaşım olmadığı için senelerdir neredeyse hiç maç atamadım, CS:GO'da Online olduğumda sürekli maç atmak istiyorum.

Maç atarken takımlar genellikle nasıl oynuyor? Galiba 5vs5 oluyor maçlar. Dust 2 oynarım genellikle. Mesela t'yiz, t olan 5 kişi de herkes aynı yerden mi dalıyor? Yoksa takımdan ayrılıp tek takılanlar da mı oluyor? Ya da CT'yiz diyelim. T'ler 5 kişi B'den saldırsalar nasıl tutacak CT orayı? Muhtemelen a ve B'ye eşit yayılacak CT'ler. T'ler 5 kişi aynı anda gelirse 1-2 CT nasıl koruyacak a ve B'yi?

Ayrıca takımda yabancılar olursa nasıl anlaşacağız?

Hocam t dalacağı yere konuşarak kendi karar verir burada oyun bilgisi ve taktikler önemli CT'de diyelim 5 kişi b giriyor CT'ler hemen birbirine info vererek site kapatıyor belki de t fake atıp dönedebilir bu tamamen oyun bilgisi ve oyuncuların kararına bağlıdır.

Geri
Yukarı