CS:GO 2023 Paris majör kapsül stoklanır mı?

MyBet

Picopat
CS:GO 2023 Paris majör kapsül stoklanir mi? Zarar etme ihtimalim var mı? Hatıra paketleri alınır mı? Mirage rekabetçi havuzundan kalkacak diyorlar, alınır mı?

Bence son CS:GO majoru olduğu için ya cok degerlenecek ya da çok fazla stok yapilacagi icin batıcaz. Ben cok abartmadan alacağim biraz. Mirage için bilemiyorum o paketlere hiç yatirim yapmadım.

Bence son CS:GO majoru olduğu için ya cok degerlenecek ya da çok fazla stok yapilacagi icin batıcaz. Ben cok abartmadan alacağim biraz. Mirage için bilemiyorum o paketlere hiç yatirim yapmadım.

Stickerlerin görünüşüne göre olur bence değerlenmesi iyi stickerler olursa daha çok kapsül açılır batcağımızı sanmam. 4.5'un altina düşmedigi sürece zarar etmeyiz bence oda zor diye düşünüyorum sonuçta kimse zararına satmak istemez.

Stickerlerin görünüşüne göre olur bence değerlenmesi iyi stickerler olursa daha çok kapsül açılır batcağımızı sanmam. 4.5'un altina düşmedigi sürece zarar etmeyiz bence oda zor diye düşünüyorum sonuçta kimse zararına satmak istemez.

Hocam görünüş daha kesin değil. Ben o sebeple söyledim zaten. Dediginiz dogru. Ama dedigim gibi son major oldugu icin alan cok olacak. Antwerp gibi bir şey olursa cok surmez değerlenmesi. Ben çok bekleten biri değilim.

Gözden çıkarabileceğin bir miktar para varsa kapsüller %75 olunca alırsın bir miktar. Sonra onları 5 yıl unutursun. Baktığınında tekrar mutlu olursun. Merak etme CSGO'da günlük açılan kasa sayıları çok arttı. O yüzden herşey er ya da geç değerlenir. Burada kapsüller 2. sırada kutular 1. sırada daha hızlı değerleniyor. Ama kapsüller için anahtar ihtiyacı olmadığı için bu ayrı bir artı. Bu yüzden paran varsa %75 indirimde en az 100 tane al kenara koy sonra unut.

Gözden çıkarabileceğin bir miktar para varsa kapsüller %75 olunca alırsın bir miktar. Sonra onları 5 yıl unutursun. Baktığınında tekrar mutlu olursun. Merak etme CS:GO'da günlük açılan kasa sayıları çok arttı. O yüzden her şey er ya da geç değerlenir. Burada kapsüller 2. sırada kutular 1. sırada daha hızlı değerleniyor. Ama kapsüller için anahtar ihtiyacı olmadığı için bu ayrı bir artı. Bu yüzden paran varsa %75 indirimde en az 100 tane al kenara koy sonra unut.

300 tane alacağım 40 TL olduğunda falan satmayı planlıyorum o bile yeter fjldhdosjd.

Yeni konular

Geri
Yukarı