CS:GO 24 TL'ye değer mi?

Eagle Vision1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum ancak kimileri oyunda hackerların sardığını söyledi. Birde ruslardan çok şikayetçiler. Fiyat konusunda ise galiba indirimi beklemem daha iyi olacak ama askere gitmeden de indirime girer mi?

Anca haziran'da girer diye tahmin ediyorum.Ama verdiğin paraya değer emin ol.Tabi daha önce oynadığın Counter geçmişin varsa ;)

Oyunu dayanamayıp satın aldım. Eskiden deli gibi source oynardım. Paralı satılan eşyalar biraz oyunun tadını kaçırmış. Birde diğer FPS oyunlarından sonra adam vurmakta zorlandım.
22/4 skor yapmıştım ilk başlarda tamamda bazen 2/10 da olabiliyor :D

Oyunu dayanamayıp satın aldım. Eskiden deli gibi source oynardım. Paralı satılan eşyalar biraz oyunun tadını kaçırmış. Birde diğer FPS oyunlarından sonra adam vurmakta zorlandım.
22/4 skor yapmıştım ilk başlarda tamamda bazen 2/10 da olabiliyor :D

Paralı satılan eşyalar tamamen görüntü amaçlı oyun içini etkilemiyor. Sende oynamaya devam et ileride istersin o silahlardan. :D

Kesinlikle değer. Arkadaşların da dediği gibi, Counter geçmişin varsa, bırakma gibi bir şansın çok küçük bir ihtimale düşüyor. Kesinlikle almalısın. Counter Strike: Global Offensive, Yaz İndirimlerinden önce düşmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı