CS:GO 2'de kasadan düşen eşya satılmalı mı?

terco

Picopat
Daha fazla  
Kilowatt Case kasadan düştü ve kararsız kaldım ne yapsam diye. Çünkü şöyle bir şey de var. İtemsatış'ta adamın biri Neo noir skini satıyor hem de görevde kullanılmış 6.57 dolar olarak gözüküyor bendeki yeni kasa fiyatı ise 5.57'lerde ne yapsamki alsam silahı şimdi aldıktan sonra o kasanın fiyatı çoşarsa benim açımda kötü olur size bıraktım artık.
Ekleme olarakdan adam 175 TL'ye koymuş ilanı 6.57 dolar sanırım 200 civarı yapıyor o yüzden almak istedim.

Kilowatt case kasadan düştü ve kararsız kaldım ne yapsam diye. Çünkü şöyle bir şey de var. İtemsatış'ta adamın biri Neo noir skini satıyor hem de görevde kullanılmış 6.57 dolar olarak gözüküyor bendeki yeni kasa fiyatı ise 5.57'lerde ne yapsamki alsam silahı şimdi aldıktan sonra o kasanın fiyatı çoşarsa benim açımda kötü olur size bıraktım artık.
Ekleme olarakdan adam 175 TL'ye koymuş ilanı 6.57 dolar sanırım 200 civarı yapıyor o yüzden almak istedim.

Direkt sat fiyat düşüyor gitgide.

Şimdiye kadar olan tecrübeme göre bir operasyon geldiğinde ilk düşen sandıklar her zaman en pahalı olanlar oluyor. Daha sonra zamanla düşüyor.

Geri
Yukarı