CS:GO'da düşen kasalar satılmalı mı?

Prime al fazlasıyla çıkarırsın parasını kasa düşüyor her hafta satarak.
steam cüzdandan nasıl normal karta geçiriyorsunuz parayı peki? Bildiğim kadarı ile parayı çekme yok.

Ayrıca tabii ki oyuncudan oyuncuya, oynanan oyun sayısına göre değişir ama haftada ortalama kaç kasa çıkarıyordunuz ve haftada çıkardığınız kasalar kaç lira ediyordu?

Son düzenleme:
Steam cüzdandan nasıl normal karta geçiriyorsunuz parayı peki? Bildiğim kadarı ile parayı çekme yok.

Ayrıca tabii ki oyuncudan oyuncuya, oynanan oyun sayısına göre değişir ama haftada ortalama kaç kasa çıkarıyordunuz ve haftada çıkardığınız kasalar kaç lira ediyordu?

Cüzdandan parayı nasıl atıyorsun tam bilmiyorum onu ama skin satıp parayı atamıyorsun diye biliyorum bazı skin sitelerinden atıp kartına atabiliyorsun haftada 2 kasa düşebiliyor 2 düştüğüde oluyor 1 düştüğüde vallahi 15 25 arası değişiyor kasa fiyatları düşen çok nadir 3 5 TL'lik bir şey atıyor kasalardan sırf 2 ayda falan 300TL kastım skin aldım hep :)

Her hafta 2 kasa düşüyor çok nadir olarak belki üçüncü kasa(bana hiç düşmedi) birde seviye atladığında graffiti ya da dandik bir skin çıkıyor. Haftada maksimum 4 eşya çıkarabilirsin. Dün revulotion kasası çıkardım 70tl civarında keyfim gıcır. Ama prime a verdiğin parayı çıkaracağına emin olabilirsin. Ben zaten bu hesapla 250 tl kasıp ikinci hesabada prime alıp 2 hesaptan kasa kaymaya başlayacağım. Şimdi baktım 180tl var envanterde bir-iki haftaya bir prime daha alırım bence.

Her hafta 2 kasa düşüyor çok nadir olarak belki üçüncü kasa(bana hiç düşmedi) birde seviye atladığında graffiti ya da dandik bir skin çıkıyor. Haftada maksimum 4 eşya çıkarabilirsin. Dün revulotion kasası çıkardım 70tl civarında keyfim gıcır. Ama prime a verdiğin parayı çıkaracağına emin olabilirsin. Ben zaten bu hesapla 250 tl kasıp ikinci hesabada prime alıp 2 hesaptan kasa kaymaya başlayacağım. Şimdi baktım 180tl var envanterde bir-iki haftaya bir prime daha alırım bence.
Revulotion kasası anladığım kadarıyla pek kolay çıkan bir kasa değil. Nadir olmayan, ortalama olan kasalar düştü diyelim. satınca haftada ne kadar kâr ediyorsunuz?

Revulotion kasası anladığım kadarıyla pek kolay çıkan bir kasa değil. Nadir olmayan, ortalama olan kasalar düştü diyelim. Satınca haftada ne kadar kâr ediyorsunuz?

3 hafta, her hafta 1 tane olmak şeklinde Revo kasası düşürdüm. Tamamen şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı