CS GO 3 Hafta Üst Üste 1 Hafta Ban Yedim

Takımda birinciyim 4 rus var takımda hepsini mutelemiştim oyun başında sonra açtım mutelerini hala konuşuyorlar 3 kez A gidip öldük "go b" diyorum a gidiyorlar sonra ben b giderken kickleme oylaması başlattılar veee kicklediler sonra da 7 gün ban yedim.Bu kadar saçma bir ban sistemi yok
Rus ve Polonyalı olan çocukların çoğunda şeytanlık var buna Alman'lar da dahil. 4 kişi geliyorlar maç sonu bilerek kickliyorlar kazansan bile. Analarının ellerinden öpüyorum hepsinin.

Vallahi şu an çıldırıyorum. Ben hayatımda böyle saçma bir iş görmedim. Para verdiğim oyunu oynayamıyorum. İlk önce bir hafta ban yedim, daha sonra banım bitti oyuna girdim tekrar 1 hafta ban yedim. Bugün o banımda kalktı tekrar oyuna girdim yine ban yedim. Ban yeme sebebim çok fazla maçtan atılmak. Oyunu da satmıyorum. Gold Nova 3'tüm daha sonra bugün yaptığım ilk maçımda beni gold nova 4 yaptı ama gold nova 4 bana çok zor geldi ve çok berbat oynadım. Ve yine maçtan atıldım. Artık çıldırmak üzereyim oyunu iade etme sürem de geçti. Ne yapabilirim? Banımı kaldırmaları lazım bu kadarı da fazla artık.
Ben her maçtan atıldığımda 1 hafta ban yiyorum, hiç değişmiyor bu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı