CS:GO 300 FPS 60 ping FPS düşmesi

Zillakami

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RX 590 ve R5 2600 16 GB RAM var CS:GO'da 300 FPS alıyorum GPU 60-65 CPU 50 derece sıcaklıkda gayet normal ama sürekli tam adam vuracakken FPS düşmesi oluyor oyun donuyor ve ölüyorum artık çok sinirlenmeye başladım. GPU kullanımı çok dalgalı bazen boştayken bile birden %100 oluyor %0'a iniyor sorunun bundan kaynaklanabilceğini düşünüyorum. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

RX 590 ve R5 2600 16 GB RAM var CS:GO'da 300 FPS alıyorum GPU 60-65 CPU 50 derece sıcaklıkda gayet normal ama sürekli tam adam vuracakken FPS düşmesi oluyor oyun donuyor ve ölüyorum artık çok sinirlenmeye başladım. GPU kullanımı çok dalgalı bazen boştayken bile birden %100 oluyor %0'a iniyor sorunun bundan kaynaklanabilceğini düşünüyorum. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Başlangıç ayarlarıyla mı 300 FPS alıyorsunuz yoksa ayarsız mı 300 FPS alıyorsunuz ?
Edit : Ayarlarınız nedir ?

HDD'ye mi kurulu oyun? Öyle olsa bile ben yaklaşık olarak 3 ay boyunca HDD'ye kurulu oynadım ve nadir sıkıntı çıkardı.
HDD kullanımlarında normal olabiliyor droplar.
Antivirüs taraması yaptınız mı?
sizi yener hocam zannettim ne ara moderatörlüğü aldılar diye soracaktım

Başlangıç ayarlarıyla mı 300 FPS alıyorsunuz yoksa ayarsız mı 300 FPS alıyorsunuz?
Edit: Ayarlarınız nedir?

En yüksek ayarlarda ama düşürmeyi denedim fayda etmiyor.

Antivirüs taraması yaptınız mı?

Evet temiz.

HDD'ye mi kurulu oyun? Öyle olsa bile ben yaklaşık olarak 3 ay boyunca HDD'ye kurulu oynadım ve nadir sıkıntı çıkardı.
HDD kullanımlarında normal olabiliyor droplar.

sizi yener hocam zannettim ne ara moderatörlüğü aldılar diye soracaktım

HDD kurulu fakat HDD hızını kontrol ettim normal hızı.

komut penceresini açıp "fps_max 0" yaz.

Sen oyundayken arkaplanda antivirüs taraması çalışıyor olabilir, görev yöneticisini kontrol et.

Komut penceresini açıp "fps_max 0" yaz.

Sen oyundayken arka planda antivirüs taraması çalışıyor olabilir, görev yöneticisini kontrol et.

+Fps_max 0 başlatma seçeneklerinde yazılı.
Komut penceresini açıp "fps_max 0" yaz.

Sen oyundayken arka planda antivirüs taraması çalışıyor olabilir, görev yöneticisini kontrol et.

Tarama yapmasına bakmadım kontrol edeyim.

+Fps_max 0 başlatma seçeneklerinde yazılı.

Tarama yapmasına bakmadım kontrol edeyim.
Söylemeyi unuttum sadece antivirüs programı değil, farklı bir yazılım bir anda güncelleme yapıyor olabilir veya arkaplanda açık olabilir vs. Yoksa bir anda oyunda drop yemen normal değil,
Ekran kartı sürücülerinden de olabilir.

Geri
Yukarı