CS:GO 300 FPS'den 90 FPS'ye düştü

• Konuyu başlatan Wux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 5B

Wux

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün LoL yükledim ve PC kapattım bugün oynadım ve CS:GO gireyim dedim. Ama girdiğimde gördüğüm FPS beni şok etti driver eksiktir dedim. Silip tekrar yükledim FPS ayarı yaptım ama çözüm bulamadım. 3 gün önce 300 FPS aldıgım oyunda şimdi FPS düşmesi yiyorum ve FPS çok düşük.

Allah hepinizden razı olsun, şu anlık düzeldi. MSI Afterburner yükleyince bir ayar yaptım, sağ olsun bir arkadaş sayesinde.

Arada bende de oluyor, çok garip. Cache'ya ilk defa girdiğimde maks 60 FPS'i görüyordu, kendi kendine düzeldi. O maçı 50 - 60 dolaylarında oynamıştım. Dün cache oynadım. 150 civarıydı 1 - 2 ayar yüksekte çözünürlüğü düşürüp, tekrar arttır belki düzelir. Oyunun başından beri yaptığım tek ayar bu. GPU: RX560 CPU: Ryzen 3 1200.

Arkadaşlar dün LoL yükledim ve PC kapattım bugün oynadım ve CS:GO gireyim dedim. Ama girdiğimde gördüğüm FPS beni şok etti driver eksiktir dedim. Silip tekrar yükledim FPS ayarı yaptım ama çözüm bulamadım. 3 gün önce 300 FPS aldıgım oyunda şimdi FPS düşmesi yiyorum ve FPS çok düşük.

Monitör kç Hz.

Geri
Yukarı