CS:GO 4:3 1024x768 yapınca siyah bar oluyor

Radeon Software'e girin, CS:GO'yu seçip ayarlarından Ölçekleme Modu ayarını ''Tam Panel'' yapın.
1578267615953.png

İntel grafik ayarlarından tam ekrana ölçeklendir seçeneği var eğer onu yaparsan hangi çözünürlükte açarsan aç tam ekran olacaktır.

İntel grafik ayarlarından tam ekrana ölçeklendir seçeneği var eğer onu yaparsan hangi çözünürlükte açarsan aç tam ekran olacaktır.
Ekran kartım AMD aslında :)
monitörün çoh büyük
Ne anlamda anlamadım ?
Radeon Software'e girin, CS:GO'yu seçip ayarlarından Ölçekleme Modu ayarını ''Tam Panel'' yapın.
Eki Görüntüle 482829
Çok teşekkür ederim bana ara çözünürlük olarak çözünürlük sundu 1024x768 olarak kullanamıyorum fakat artık ara çözünürlükler sayesinde tam ekran iyi forumlar.

Son düzenleme:
Hocam konu dışı birşey soracağım. İşlemcin ne ? 1024x768 low ayarlarda kaç fps alıyorsunuz ?
İ3-4160 ayarlar dust2 long bakarken 120 civarı.
Eki Görüntüle 482829
Çok alakasız olacak ama size bir sorum var arkadaşımın sistemine HD 4850 ekran kartı aldım 50 TL + 20 TL dönüştürücü masrafı kart sorunsuz çalışıyor sizce fiyat nasıl lol'de max 60 derece gördük Furmark TA 90 derece oldu 10 dakikada kapadım macun yenileyip kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı