CS:GO 4:3 1280x960 çözünürlükte açılmıyor

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, CS'yi 1280x960'a ayarlayıp 4:3'e aldığımda oyun Alt+Tab'a iniyor ve oyunun simgesine aşağıdan tıkladığımda oyuna döndüğümde hemen kendini yine Alt+Tab'a atıyor. Oyunu oynayamıyorum. İki monitörüm de 1080p ikinci monitörümde denediğimde problem olmadan açılıyor ama ana monitörümde denediğimde bu problemi yaşıyorum. Bunun çözümü nedir?

Merhaba arkadaşlar, CS'yi 1280x960'a ayarlayıp 4:3'e aldığımda oyun Alt+Tab'a iniyor ve oyunun simgesine aşağıdan tıkladığımda oyuna döndüğümde hemen kendini yine Alt+Tab'a atıyor. Oyunu oynayamıyorum. İki monitörüm de 1080p ikinci monitörümde denediğimde problem olmadan açılıyor ama ana monitörümde denediğimde bu problemi yaşıyorum. Bunun çözümü nedir?
Ana monitöründe 1280x960 çözünürlüğü kayıtlı mı?

Evet istediğim zaman masaüstünü o çözünürlüğe alabiliyorum.

Oyuna başlangıç ayarlarına -width 1280 -height 960 yazın belki düzelir. CS'ye girceğiniz zaman masaüstü çözünürlüğünü 1280x960'a düşürün ve CS de Pencereli Tam Ekranda oynayabilirsiniz.

Sourun çözüldü mü? Çözüldüyse nasıl çözdünüz? Şu an bende de bu sorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı