Çözüldü CS:GO 4:3 siyah barlar nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk önce laptop kullandığımı belirteyim. Ekran kartım RTX 3050 Ti bu yüzden NVIDIA Denetim Masası'na girdim çözünürlüğü ayarlamak için lakin bende öyle bir seçenek yok. Sonra dahili ekran kartı için Intel grafikleri kontrol merkezine girip oradan ayarlamaya çalıştım bu sefer de ölçeklendirmeyi ayarlayamıyorum sadece en boy oranını koru var. Bunu nasıl düzeltebilirim başka bir yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• dhgmncvm.png
    dhgmncvm.png
    41 KB · Görüntüleme: 47
  • sdfgdfg.png
    sdfgdfg.png
    117,2 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm
Ya arkadaşım konuyu okumuyor musunuz? Fotoğraflarda belirttim bu ayarlar bende yok.
Sen beni dinle ve ayarlardan çözünürlüğü 1366x768 yap. Sonra intelin arayüzüne girip ölçeklendirme seçeneklerine tekrar bak ve beni haberdar et. Oradan da aradığın ölçeklendirmenin geldiğini göreceksin.
Onu bende biliyorum demek istediğim 4:3 ayarlarında olan siyah barlar.Onları kaldıramadım.
Birebir aynısını yaşadım ve çözdüm çözümün bende. Önce bana o intel sayfası mı onu söylemen lazım.

Tamamda fotoğraflara bakarsanız hem NVIDIA hem de Intel'de bu ayarları değiştiremediğimi görürsünüz.
Hocam Microsoft Store'da Intel Kontrol Merkezi vardı. Onu indirip oradaki sürümünden değiştirebiliyordunuz.

1690285571471.png

Ya arkadaşım konuyu okumuyor musunuz? Fotoğraflarda belirttim bu ayarlar bende yok.
Sen beni dinle ve ayarlardan çözünürlüğü 1366x768 yap. Sonra intelin arayüzüne girip ölçeklendirme seçeneklerine tekrar bak ve beni haberdar et. Oradan da aradığın ölçeklendirmenin geldiğini göreceksin.

Son düzenleme:
Çözüm
Sen beni dinle ve ayarlardan çözünürlüğü 1366x768 yap. Sonra Intel'in arayüzüne girip ölçeklendirme seçeneklerine tekrar bak ve beni haberdar et.

Çok sağ olun hocam dediğinizi yaptım ve düzeldi. Diğer konuyu okumayıp hazır cevap arkadaşlar dışında (konudaki herkesi kastetmiyorum) nadide birisiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Hocam başka konuda bu çözümü önermiş.
Tamamdır hocam çözdüm sorunu @Fedis the Creator hocam sağ olsun.

Çok sağ olun hocam dediğinizi yaptım ve düzeldi. Diğer konuyu okumayıp hazır cevap arkadaşlar dışında (konudaki herkesi kastetmiyorum) nadide birisiniz.

Tamamdır hocam çözdüm sorunu @Fedis the Creator hocam sağ olsun.
Benim de başıma gelmişti bu konudan bayağı müzdarip olmuştum. Rica ederim. Çözüm olarak raporlarsan çok mutlu olurum. Konu da kapanmış olsun.

Geri
Yukarı