Çözüldü CS:GO 4:3 yapıldığında ekranda siyah barlar oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asga282

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
CS:GO'yu 4:3 oynamak istiyorum ama ekranda siyah barlar oluşuyor. Laptop kullanıyorum. Intel 8750H ve NVIDIA 1050 Ti. İnternetteki çözümlere baktım. Ne NVIDIA ne de Intel de ekran ayarı kısmı yok. Intel grafik kontrolcüsünde ölçeklendirme seçeneğinde sadece ekran ölçeklendirmesini koru seçeneği var. En güncel sürücüleri yükledim. Hala çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese teşekkürler.

Çözüm
Intel denetim masasında tam ekran yap en boy oranını koru yerine.

Benim bildiğim laptoplarda NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarların yönetilmesi ve ön ayarlama yap yeri var çözünürlük gibi şeyleri Intel'in denetim masasından yapmak gerek. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın
Laptop nadir kullandığım için benim bilgisizliğim olarak görebiliriz siz muhtemelen doğru bilgi verdiniz. Konu sahibine ithafen başka bir konuda şöyle çözülmüş umarım işinize yarar. Çözüldü: CS:GO 4:3'de siyah bar oluyor
DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp son sürüme güncelleyin 1050 Ti sürücülerini. Ondan sonra Nvidia GeForce Experience gelip ekran bölümünden Masaüstü boyut ve konumunu ayarla seçeneğini tikleyip Tam Ekran yapın ve ölçeklendirmeyi GPU olarak işaretleyin.

Microsoft Store üzerinden Intel Command Center indirip baktınız mı?

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp son sürüme güncelleyin 1050 Ti sürücülerini. Ondan sonra Nvidia GeForce Experience gelip ekran bölümünden Masaüstü boyut ve konumunu ayarla seçeneğini tikleyip Tam Ekran yapın ve ölçeklendirmeyi GPU olarak işaretleyin.
Laptoplarda durum biraz farklı.

Arkadaşlar merhaba,
CS:GO'yu 4:3 oynamak istiyorum ama ekranda siyah barlar oluşuyor. Laptop kullanıyorum. Intel 8750H ve NVIDIA 1050 Ti. İnternetteki çözümlere baktım. Ne NVIDIA ne de Intel de ekran ayarı kısmı yok. Intel grafik kontrolcüsünde ölçeklendirme seçeneğinde sadece ekran ölçeklendirmesini koru seçeneği var. En güncel sürücüleri yükledim. Hala çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese teşekkürler.

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp son sürüme güncelleyin 1050 Ti sürücülerini. Ondan sonra NVIDIA GeForce Experience gelip ekran bölümünden masaüstü boyut ve konumunu ayarla seçeneğini tikleyip tam ekran yapın ve ölçeklendirmeyi GPU olarak işaretleyin.

Benim bildiğim laptoplarda NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarların yönetilmesi ve ön ayarlama yap yeri var çözünürlük gibi şeyleri Intel'in Denetim Masası'ndan yapmak gerek. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın.

Benim bildiğim laptoplarda NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarların yönetilmesi ve ön ayarlama yap yeri var çözünürlük gibi şeyleri Intel'in denetim masasından yapmak gerek. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın
Laptop nadir kullandığım için benim bilgisizliğim olarak görebiliriz siz muhtemelen doğru bilgi verdiniz. Konu sahibine ithafen başka bir konuda şöyle çözülmüş umarım işinize yarar. Çözüldü: CS:GO 4:3'de siyah bar oluyor

Çözüm

Benim bildiğim laptoplarda NVIDIA denetim masasında sadece 3D ayarların yönetilmesi ve ön ayarlama yap yeri var çözünürlük gibi şeyleri Intel'in denetim masasından yapmak gerek.yanlış biliyorsam kusura bakmayın
Tam ekran seçeneği bulunmuyor. Sadece "ekran ölçeklendirmesini koru" seçeneği mevcut.

Yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim. Oradaki gibi yapınca oldu. O kadar araştırmama rağmen bu konuyu görmemiştim. Çok sağ olun.

Geri
Yukarı