CS:GO 4:3 tam ekran olmuyor

theblade

Hectopat
CS:GO'da 1366x768 çözünürlüke çok yavaş olduğu için 4:3 1024x768 yaptım başlatma ayarlarından fakat oyun tam ekran olmuyor, arkada masaüstü gözüküyor. Acaba sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop mu hocam bilgisayar? Laptopsa işlemci nedir? Maalesef masaüstü bilgisayarlar gibi olmayabiliyor bazen Intel ise grafik ayarlarına girmen ardından çözünürlüğü 1024x768 yapıp ekranı uzat veya tam ekranı ölceklendir demen gerekiyor AMD için yine aynı şekilde olacaktır GPU ölçeklemesini de açmanız gerekebilir AMD için.

Laptop mu hocam bilgisayar? Laptopsa işlemci nedir? Maalesef masaüstü bilgisayarlar gibi olmayabiliyor bazen Intel ise grafik ayarlarına girmen ardından çözünürlüğü 1024x768 yapıp ekranı uzat veya tam ekranı ölceklendir demen gerekiyor AMD için yine aynı şekilde olacaktır GPU ölçeklemesini de açmanız gerekebilir AMD için.
İmzasında yazıyor zaten laptop olduğu :)

CS:GO'da 1366x768 çözünürlüke çok yavaş olduğu için 4:3 1024x768 yaptım başlatma ayarlarından fakat oyun tam ekran olmuyor, arkada masaüstü gözüküyor. Acaba sorun nedir?
İmzandaki sistemi kullanıyorsan Intel Denetim Masası'ndan yapılıyor. Ekran sekmesinden sanırım.

Laptop hocam imzada bütün donanım yazıyor.

NVIDIA Denetim Masası'na girin, solda Masaüstü konumunu ve boyutunu ayarla kısmına tıklayın. Ardından şu ayarları uygulayın:

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-17_102100.png
    resim_2021-02-17_102100.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 98

Yeni konular

Geri
Yukarı