Çözüldü CS:GO 50 TL'ye envanter dizme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

farukcetin07

Centipat
Steam'da şu anda 50 TL bakiyem var. CS:GO'da envanter dizmek istiyorum. Bütün parayla tek silah da alabilirim. (En fazla kullandığım silahlar: Awp, AK-47, M4a1-S)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AWP pati 10 küsür civarında, AK-47 Seçkin Yapım 12-13 aradı geziyor, M4A1-S kabus 18 civarı ben tam bir hesap yapmadım ama 10 liran kalıyor düz hesaba göre onlarla da Desert-Eagle Oksit Alevi, Usp-s için de muhafız veya anımsama alabilirsiniz.
M4A1-S | Geri Dönüş (Görevde kullanılmış) 5.25₺,
AWP | Phobos ( Az aşınmış) 14₺,
AK-47 | Keşfedilmemiş (Görevde Kullanılmış)4₺,
Five-SeveN | Kılcal Damar (G. Kullanılmış) 0.55₺,
P250 | Valans (G. Kullanılmış) 1₺,
USP-S | Anımsama (G. Kullanılmış) 8₺,
Glock-18 | Fedakârlık (G. Kullanılmış) 2.75₺,
Desert Eagle | Oksit Alevi (Az aşınmış) 3.50₺,
Bunlar kısaca 40₺ yapıyor. Başka silah önerisi istersen söyleyebilirim. Bunlar en fazla kullanılan silahlar.

Son düzenleme:
Dostum çokta iyi bir şey değil 2016 yılında o zamanlar pek değer olmayan fakat şu anda 48bin tl olan envanterim gitti 😂 her an ban yiyebilirsin iyi bir oyuncuysan. O yüzden ben EDO müziğim dışında envanter barındırmıyorum.
M4A1-S | Geri Dönüş (Görevde kullanılmış) 5.25₺,
AWP | Phobos ( Az aşınmış) 14₺,
AK-47 | Keşfedilmemiş (Görevde Kullanılmış)4₺,
Five-SeveN | Kılcal Damar (G. Kullanılmış) 0.55₺,
P250 | Valans (G. Kullanılmış) 1₺,
USP-S | Anımsama (G. Kullanılmış) 8₺,
Glock-18 | Fedakârlık (G. Kullanılmış) 2.75₺,
Desert Eagle | Oksit Alevi (Az aşınmış) 3.50₺,
Bunlar kısaca 40₺ yapıyor. Başka silah önerisi istersen söyleyebilirim. Bunlar en fazla kullanılan silahlar.
Glock 18 Iron Work StatTrak alabilirsin.

Dostum çokta iyi bir şey değil 2016 yılında o zamanlar pek değer olmayan fakat şu anda 48bin tl olan envanterim gitti 😂 her an ban yiyebilirsin iyi bir oyuncuysan. O yüzden ben EDO müziğim dışında envanter barındırmıyorum.

Glock 18 Iron Work StatTrak alabilirsin.
Benim 48bin TL envanterim olsaydı oyunu oynamaz sadece skinlere bakardım.

Benim 48bin TL envanterim olsaydı oyunu oynamaz sadece skinlere bakardım.
Oyunun ilk yıllarıydı. Kutu açıyorduk ucuzdu o zamanlar 5 lira olan skin şimdi 90-100tl. Düşşn bir kutu açıyorduk o zaman dünya kadar şey çıkıyordu. Zaten operasyonları saymıyorum bile. 16tane bıçağım vardı. Ziyan oldular. Hesabı sonra komple sildim steam 1 sene boyunca dil döktüğüm halde açmadı hesabı. O aralar thetabeta felan oynuyorduk.

Oyunun ilk yıllarıydı. Kutu açıyorduk ucuzdu o zamanlar 5 lira olan skin şimdi 90-100tl. Düşşn bir kutu açıyorduk o zaman dünya kadar şey çıkıyordu. Zaten operasyonları saymıyorum bile. 16tane bıçağım vardı. Ziyan oldular. Hesabı sonra komple sildim steam 1 sene boyunca dil döktüğüm halde açmadı hesabı. O aralar thetabeta felan oynuyorduk.
Aga beeee

Ak47 Yarış Faresi - Görevde Kullanılmış
AWP Phobos - Görevde Kullanılmış
SSG Abis - Az Aşınmış
M4A1-S Geri Dönüş - Görevde Kullanılmış
USP-S Anımsama - Görevde Kullanılmış
GLOCK-18 Fedâkarlık - Görevde Kullanılmış
MP7 Sirüs - Görevde Kullanılmış
MP9 Biyolojik Sızıntı - Görevde Kullanılmış
AUG Üç Kenarlı - Az Aşınmış
SG 553 Havadan - Görevde Kullanılmış
Desert Eagle Oksit Alevi - Az Aşınmış