Çözüldü CS:GO 50 TL'ye envanter dizme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

farukcetin07

Centipat
Steam'da şu anda 50 TL bakiyem var. CS:GO'da envanter dizmek istiyorum. Bütün parayla tek silah da alabilirim. (En fazla kullandığım silahlar: Awp, AK-47, M4a1-S)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AWP pati 10 küsür civarında, AK-47 Seçkin Yapım 12-13 aradı geziyor, M4A1-S kabus 18 civarı ben tam bir hesap yapmadım ama 10 liran kalıyor düz hesaba göre onlarla da Desert-Eagle Oksit Alevi, Usp-s için de muhafız veya anımsama alabilirsiniz.
AWP pati 10 küsür civarında, AK-47 Seçkin Yapım 12-13 aradı geziyor, M4A1-S kabus 18 civarı ben tam bir hesap yapmadım ama 10 liran kalıyor düz hesaba göre onlarla da Desert-Eagle Oksit Alevi, Usp-s için de muhafız veya anımsama alabilirsiniz.

Çözüm
Skin alırken az kullanılmış almaya dikkat edin. Ben öyle yapıyorum ucuza çok skin topluyorum.

Awp: Worm god önerebilirim.

Gir şu siteye. İstediğin silahın istediğin modeline bak, tek tıkla Steam pazarına gidip al. Bu arada 50 TL çok büyük para değil ama bynogame.com sitesinde Steam pazarından daha ucuza skin bulabilirsin.

CS:GO hala oynanır durumda mı? En son girdiğimde (1.5 yıl önce) hileden geçilmiyordu. Rekabetçide 10 oyundan 8 tanesinde hile geliyordu.

Geri
Yukarı