CS:GO 640x480 çözünürlük kötü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ableben

Hectopat
Bilgisayarım çok kötü olduğu için oyunun tadına varamıyordum ve 800x600 oynuyordum. Çoğu kişi 640x480 önermediği için biraz şaşırdım. Çünkü ilk başta iyi sanıyordum. Sizce CS:GO'da 640x480 çözünürlük kötü mü? Yoksa idare edebilir mi? (En fazla 130 140 FPS'leri gördüm AWP lego sunucusunda)

Monitörün Hertz değerinden fazla FPS almak bir işe yaramaz diyen arkadaşlar. Ya siz hiç mi düşünmediniz. O frame counter denilen şey doğru çalışmıyorsa? Veya bazı yerlerde hatalı çalışıyorsa? Ne olur ne olmaz monitörün kendi Hertz değerinin %25'i kadar fazla FPS almaya çalışın. Her şey ideal olarak doğru değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün hertz değerinden fazla fps almak bir işe yaramaz diyen arkadaşlar. Ya siz hiç mi düşünmediniz. O frame counter denilen şey doğru çalışmıyorsa? Veya bazı yerlerde hatalı çalışıyorsa? Ne olur ne olmaz monitörün kendi hertz değerinin %25i kadar fazla fps almaya çalışın. Her şey ideal olarak doğru değil.
Yani siz ne dersiniz hocam oynanır mı?

Bilgisayarım çok kötü olduğu için oyunun tadına varamıyordum ve 800x600 oynuyordum. Çoğu kişi 640x480 önermediği için biraz şaşırdım. Çünkü ilk başta iyi sanıyordum. Sizce CS:GO'da 640x480 çözünürlük kötü mü? Yoksa idare edebilir mi? (En fazla 130 140 FPS'leri gördüm AWP lego sunucusunda)
Bence kötü ama daha üst çözünürlükte akıcı oynayamıyorsan da başka çaren yok

Peksimet gibi si yok kanka çayla iyi gidiyor
🤣🤣

Oyun oynarken kendini en rahat nasıl hissediyorsan oyle oyna gerisi hikaye ben 1080p oynuyorum daha düşüğü bende performansı sıkıntısı yapıyor.

Lütfen yanlış anlama, bilgisayarın açmıyorsa oyunu oynama. Telefon ekranları 1080P çözünürlükte görüntü sağlarken siz 480P oynamaktan bahsediyorsunuz. Çözünürlüğü düşük tutarak gözlerinize yazık etmeyin derim, o gözler daha iyi çözünürlükleri görmeye layık.

Lütfen yanlış anlama, bilgisayarın açmıyorsa oyunu oynama. Telefon ekranları 1080P çözünürlükte görüntü sağlarken siz 480P oynamaktan bahsediyorsunuz. Çözünürlüğü düşük tutarak gözlerinize yazık etmeyin derim, o gözler daha iyi çözünürlükleri görmeye layık.

Bilgisayarım açıyor oyunu aslında ama csye başladın mı bırakamıyorsun işte :( Ayrıca evde PS4 Pro olmasına rağmen de oyunum olmadığı için PC'ye kaydım.

Bilgisayarın kaldırmıyorsa zorlama derim bende. Bende 4 yıl boyunca 1200 Saat 640x480 çözünürlük, Grafik olarak en kötü ayarlarda oynadım. Düşündüğüm zaman kendime yazık ettiğimi düşünüyorum. Nostalji olarak Max Payne 1,2 gibi oyunları oynamayı deneyebilirsin. Hem "Başladıkça bırakamıyorsun." olayı da olmaz diye düşünüyorum. Ancak CS konusuna gelirsek rahat oynayabileceğin en düşük FPS değerinde daha iyi ayarlarla oynamanı tavsiye ederim ben.

Bilgisayarın kaldırmıyorsa zorlama derim bende. Bende 4 yıl boyunca 1200 saat 640x480 çözünürlük, grafik olarak en kötü ayarlarda oynadım. Düşündüğüm zaman kendime yazık ettiğimi düşünüyorum. Nostalji olarak Max Payne 1, 2 gibi oyunları oynamayı deneyebilirsin. Hem "başladıkça bırakamıyorsun." Olayı da olmaz diye düşünüyorum. Ancak CS konusuna gelirsek rahat oynayabileceğin en düşük FPS değerinde daha iyi ayarlarla oynamanı tavsiye ederim ben.

Max Payne serisi bitti ama CS'yi hiçbir gücün bana bıraktıramacağını düşünüyorum.

CS-GO yerine CS-S oynamanızı tavsiye etmekle beraber çok fark olmayacağını belirtmek isterim, hem göz sağlığınız hem öz saygınız için daha iyi olur ve sabit 30 FPS alabiliyorsanız bile o oyun iyidir diyebiliriz, 100 FPS'nin üstünü görmeye zorlamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı