CS:GO 75Hz 1 MS ile 60Hz 5 MS farkı

CS: GO rekabetçi bir oyun hız ve tepkime senin için daha iyi olacaktır. Bütçeni belirt ve baktığın iki monitörün linkini paylaş yardımcı olalım.

Ekran kartınız Nvdia ise Nvidia denetim masasından çözünürlükler bölümüne girip ordan çözünürlüklere göre Hz'ler var oradan 75 Hz'lik olan size göre olanı seçin ve yapın öyle CS:GO'ya girin. Kendiniz farkı anlarsınız. Ben öyle yaptım ve öyle oynuyorum oyunu. CS:GO baslatma ayarlarına 70 Hz yaparak ayarlamalısınız onun kodu vardı yanlış bilmiyorsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC G2260VWQ6 alabilirsin. F/P ürünü. Sadece CS:GO değil diğer oyunlar ve yapacağın upgradeler olsun 75 FPS görmeni sağlar ve 1 ms olması iyi.

Ekran kartınız Nvidia ise Nvidia denetim masasından çözünürlükler bölümüne girip ordan çözünürlüklere göre Hz'ler var oradan 75 Hz'lik olan size göre olanı seçin ve yapın öyle CS:GO'ya girin. Kendiniz farkı anlarsınız. Ben öyle yaptım ve öyle oynuyorum oyunu. CS:GO baslatma ayarlarına 70 Hz yaparak ayarlamalısınız onun kodu vardı yanlış bilmiyorsam.
Benim monitörüm 1280x1024'te 75 Hz destekliyor ama görüntü inanılmaz bulanıklaşıyor. 60 Hz ayarına göre.

İki monitörü de at ona göre karar verelim. Arada fark var çünkü.
Hocam elimde mevcut 60 Hz 5ms AOC monitör var. Profesyonel değilim ama uzun zamandır ciddi anlamda CS:GO oynuyorum. Eğer büyük bi avantaj sağlayacaksa AOC G2260VWQ6 modeliyle değiştirmeyi planlıyorum ama deneme fırsatım yok işte :(

AOC G2260VWQ6 alabilirsin. F/P ürünü. Sadece CS:GO değil diğer oyunlar ve yapacağın upgradeler olsun 75 FPS görmeni sağlar ve 1 ms olması iyi.
Peki bu 75 Hz farkını hissedebilmem için FreeSync 75 FPS sabit oynamam mı gerekir? Yoksa 150+ FPS değerlerinde de farkı görebilir miyiz?

Güzel bir monitör gibi duruyor. Benim 1 ay önce aldığım Lg 24m47vq-p ye 1000 çeker. 75 Hz FPS'iniz 75'de güzel oynatır. Benim aldığım monitörde 2 ms ama solo oyunlarda grafikleri düzenleyebiliyor. Açınca acayip fark ediyor. LG IPS modellerinde on screen control mevcut. İsterseniz magazalarda göz atabilirsiniz. Benim de eski monitörün AOC idi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı