CS:GO 80 TL'lik Item Düştü

Makaleler
4
Yer
Denizli
XD.PNG

Arkadaşlar ile eğlencesine rekabetçi girmiştik oyun sonu direkt oyundan çıkmıştım. Ana menüye geldiğimde envanter kısmında 1 bildirimi gördüm ve bastım karşıma bu arkadaş geldi. Ben de mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. :D

Steam parayı nakit olarak vermez en iyisi yan sitelere satıp nakit para almak.
Yok oyun alırım bu para ile :D uğraşamam o sitelerle vergi üstüne vergi alıyorlar.

Hayırlı Olsun 👍 Geçen sene zümrüt çizgili olan düşmüştü bana da, pek değerli değildi ama o kadar çöp droptan sonra herhangi bir AK-47 drobu mutlu ediyor insanı 🙂
Sağol. Bana da düşmüştü 2 3 sene önce zümrüt çizgili skin. Zamanında 5 TL falandı oyunu 12 TL'ye aldığım için sevinmiştim 5 liralık skin düştü diye. 🙂

Yok oyun alırım bu para ile :D uğraşamam o sitelerle vergi üstüne vergi alıyorlar.

Sağol. Bana da düşmüştü 2 3 sene önce zümrüt çizgili skin. Zamanında 5 TL falandı oyunu 12 TL'ye aldığım için sevinmiştim 5 liralık skin düştü diye. 🙂
Steam'de sattığında da deli gibi vergi giriyor. En az %15 vergi alıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı