CS GO açılmama sorunu - Steam'de çalışıyor gözüküyor

kaanguven127

Hectopat
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Daha öncelerden Steam hata verirdi. Çok geç açılırdı, tıkladığım şeyleri geç yapardı. Counter'e girince de VAC hatası verirdi. Fakat hesabımdan çıkıp girince düzelirdi (Steam de düzelirdi). Fakat son zamanlarda Counter e girince siyah bir ekran geliyor, oyun açılmıyor. Sonra oyunu da kapatamıyorum. Oturumu kapatıp açınca arka planda hizmetlerde çalıştığından Steam' de çalışıyor gözüküyor fakat oyunu kapatamıyorum, erişim engellendi diyor. Sonra kendi kendine kapanınca girdiğimde yeniden aynı hatayı alıyorum.
Sistemim;

İ5 7500
Msi Armor GTX 1060 3 GB
8 GB 2400 MHz RAM
Gigabyte B250m gaming 3

Acaba sorun ekran kartından mıdır diye düşündüm ama pek düşünmüyorum. Yorumlarınız benim için çok önemli çünkü ne yapsam olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Steam > Kütüphane > CS:GO sağ tık > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula yapmanı öneririm. Eğer bu da işe yaramıyorsa yazılımında bir sıkıntı vardır demektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı