Çözüldü CS:GO açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

g0ku

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlat tuşuna basıyorum oyun hiçbir tepki vermiyor, yani ekrana hiçbir şey gelmiyor ve sonrasında kapanıyor. Dosyaları doğruladım, oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı, böyle bir problemin çözümü de hiçbir yerde yazmıyor. Yaşamış arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Çözüm
Gir çık olmuyor.

Oyunu klasörden açmaya çalıştığım zaman Steam sürümünüzü kontrol edin diyor, zaten güncel olmasına rağmen. Büyük ihtimal format atacağım gibi.

Evet o zaman Windows'u yeniden yükleyin veya eğer 10 kullanıyorsanız 11'e yükseltin.
Arkadaşlar başlat tuşuna basıyorum oyun hiçbir tepki vermiyor, yani ekrana hiçbir şey gelmiyor ve sonrasında kapanıyor. Dosyaları doğruladım, oyunu sildim tekrar yükledim yine aynı, böyle bir problemin çözümü de hiçbir yerde yazmıyor. Yaşamış arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Direvırlar güncelyin.

Steam'i sağ alttan çıkış yap, sonra yönetici olarak çalıştırıp dene olmazsa format.
Gir çık olmuyor.

Hocam Steam'i kapatıp açın, oyunu klasörden başlatın veya Windows'u yeniden yükleyin.
Oyunu klasörden açmaya çalıştığım zaman steam sürümünüzü kontrol edin diyor, zaten güncel olmasına rağmen. Büyük ihtimal format atacağım gibi.

Gir çık olmuyor.

Oyunu klasörden açmaya çalıştığım zaman Steam sürümünüzü kontrol edin diyor, zaten güncel olmasına rağmen. Büyük ihtimal format atacağım gibi.

Evet o zaman Windows'u yeniden yükleyin veya eğer 10 kullanıyorsanız 11'e yükseltin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı