CS:GO açılmıyor

Aydın Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladım fakat Windows 10'u kurduktan sonra ne ürün anahtarı girdim ne de Crack yaptım. Asus'un ekran kartı Driver'ını indirdim. Sonra da CS:GO'yu yükledim. Fakat oyna dediğinizde çalıştırılıyor diyor sizi oyunda gibi gösteriyor yani arkadaşlarınızda oyunda gibi gözüküyorsunuz. Fakat ekranda mouse okunun yanında mavi yuvarlak dönüyor ve sonra sizi oyundan çıkış yapmış gibi gösteriyor mavi yuvarlak da dönmeyi bırakıyor hâliyle. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Başka indireceğim bir şeyler falan var ise bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teamviewer, MSI Afterburner, Riva Tuner gibi programlar açık olduğunda yapıyor genelde. Görev yöneticisinden baktığında işlemler kısmında CS GO işlemi açık olarak görünüyor ama oyun açılmıyor.

Teamviewer, MSI Afterburner, Riva Tuner gibi programlar açık olduğunda yapıyor genelde. Görev yöneticisinden baktığında işlemler kısmında CS GO işlemi açık olarak görünüyor ama oyun açılmıyor.
Arkadaşlar bölümünde oyunda gözüküyor sonra bi 5 10 saniye sonra çevrimiçiye dönüyor
O yazmış olduğunuz programlardan hiçbiri yok bilgisayarda. WİN 10'u daha yeni yükledim daha ne crackladım ne de keyi girdim (bulamadım bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim WİN10 PRO 64 BİT). Steamda arkadaşlar bölümünde oyunda yazıyor sonra bi 10 saniye bekleyip çevrimiçiye geri dönüyor. Ekran kartım GTX 1060 Rog Strix 6GB OC. Acaba driverini mi eski sürüm indirdim diyorum ama en son çıkan buydu anlamadım. Eğer bu hata ile karşılaşmış olanlar var ise daha önceden yardımcı olabilirler mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı