Çözüldü CS:GO açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Exclode

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO başlat diyorum Steam'den hiçbir şey olmuyor. 3 SN sonra normale donuyor. Hiçbir şey olmuyor yardım edebilecek var mı?

Çözüm
Ben steam forumunda dolasırken yabancı biri sweetfx dosyalarını sıldım gırdım yazmıstı. Ben de sıldım oyun acıldı. O kadar ugrastım bı buymus :D
Steam açtım, kapadım, driver guncelledım dosya dogruladım, sildi, yukledım herseyı yaptım :D

Aynı sekılde baslatma seceneklerınıde sıldım hıcbırsey olmuyor. Ah valve ah :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bu bir bug'mış, sınıf arkadaşıma da oldu. Hatta kuzeninin de başına geldiğini söyledi. Dünden beri oyuna giremiyor. Bu arada o da Windows 1703 ve diğer bütün update'leri yaptı.

1 saat sonra TeamViewer ID ve şifre verebilir misin? Bağlanıp bakarım bi.
Bende de buna benzer bir sorun var 1 haftadır okumadığım yazı izlemediğim video kalmadi. Birkaç kez de silip yükledim. Birçok kez de dosyaları doğruladım ama benimkisi sadece CSGO ile alakalı değil hiçbir oyuna girmiyor. Sistemim yeni 15 gün oldu alalı fakat daha oyun yüzü görmedi. Bana da TeamViewer ile yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Ben steam forumunda dolasırken yabancı biri sweetfx dosyalarını sıldım gırdım yazmıstı. Ben de sıldım oyun acıldı. O kadar ugrastım bı buymus :D

Çözüm
\Steam\userdata\340036589 yolundaki her şeyi sil. Eğer varsa Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg\ autoexec.cfg dosyasını da sil. csgo.exe dosyasına sağ tıkla, Özellikler'e gel. Uyumluluk menüsünden "Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" seçeneğini seç. Sonra oyunu aç.

Eğer sorun çözülmediyse dosyaları doğrula.

Arkadaşım sorunu çözmüş, istiyorsan sen de dene. C: > Program Files > Steam > Steamapps > common > CS:GO > bin dosyasının içine gir D3d9.dll DLL'sini bulacaksın. Onu silip oyuna gir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı