CS:GO açtığımda tepki vermiyor

watheD

Hectopat
Daha fazla  
Bayağı bir şey denedim. oyunu oyna butonuna basıyorum, Steam üzerinden eşitleniyor açılıyor, yazıları geçtikten sonra gene oyna butonu çıkıyor daha oyun açılmadan. yani tepki vermiyor. Lütfen yardımcı olun.

Process Monitor hata raporu oluşturdum indirme linkim: Logfile.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşımınızı ben göremiyorum. Sistem özellikleriniz yeterli mi? Oyun dosyalarını eşitlediniz mi? ve kaldırıp oyunu yeniden kurdunuz mu?

Paylaşımınızı ben göremiyorum. Sistem özellikleriniz yeterli mi? Oyun dosyalarını eşitlediniz mi? Ve kaldırıp oyunu yeniden kurdunuz mu?

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. bilgisayarımı daha yeni aldım, 30 gün falan oldu. Sistemim 200-300 FPS alabilecek bir sistem. Oyunu silip yükledim, Steam'i silip yükledim, oyun dosyalarını eşitledim fakat... Olmuyor.
Linki herkese açık olarak paylaşın.
Pardon, düzelttim :)
Tekrar bakar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler bilgisayarımı daha yeni aldım 30 gün falan oldu sistemim 200 - 300 FPS alabilecek bir sistem oyunu silip yükledim Steam'i silip yükledim oyun dosyalarını eşitledim fakat... Olmuyor.
İlginç. Başka oyunlarda sıkıntı yaşıyor musunuz denediniz mi sadece CS GO'da mı?

Oyunu Steam kütüphanesinden sağ tık yap özelikler yerel dosyalardan dosyalarını bütünlüğünü doğrula seçeneğine bas bekle.
Açılmazsa sağ tıkla aç bazen bu kadar basit bir şeyden çıkıyor sorun.

Geri
Yukarı