Çözüldü CS:GO tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kai3q

Femtopat
Arkadaşlar bilgisayarımın CS:GO'nun tüm gereksinimlerini karşılamasına rağmen oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Defalarca silip yükledim dosyaları doğrula dedim D3DX9_43.DLL dosyalarını silip Direct X yükleme aracıyla tekrar yükledim hiçbir şekilde sorunum çözülmedi. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hem dahili hem de harici grafik biriminizin sürücüsünü DDU ile kaldırıp sitelerinden güncelleyin. Önce hangisini kaldırıp güncelleyeceğiniz rehberde yazıyor.

Yine olmazsa Windows'u güncelleyin, eski sürüm işletim sistemi kullanıyorsunuz.
Sürücüler düzgün kurulmadıysa düzeltmeye yarıyor. Güncel değilse de güncelliyorsunuz. Sürücülere format atmak gibi düşünün.

Tekrar Process Monitör raporu paylaşabilir misin? Bir de olay görüntüleyicisi raporu paylaş, bakalım.

CS:GO açılıp kapanmıyor mu? Bekleyin, daha sonra paylaşın.

Görev yöneticisinden kontrol ediyorum görev yöneticisinde gözüküyor, fakat hiçbir türlü ekrana veya alt çubuğa gelmiyor sonra görev yöneticisinden de kapanıyor. Steam'de de hatta tekrar başlat seçeneği karşıma çıkıyor. Bunu yapa yapa 39 dakika oynama sürem gözüküyor.

Geri
Yukarı