Steam CS:GO Tepki Vermiyor

Lactuca Sativa

Kilopat
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Uzun zamandır GO oynamıyordum, güncellemeler falan filan geldi bir süre önce biliyorsunuz. Ben de indireyim dedim. Her şey güncel, ekran kartı güncel, Windows 10 son sürüm, Steam servisleri çalışıyor, oyun dosyalarını doğruluyorum, beta ile giriş yapıyorum ancak oyun açılmıyor. Oyna butonuna tıkladıktan birkaç saniye sonra tekrar oyna butonu aktif oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer bir sorunu, oyunu HDD'den geri yükledikten sonra yaşamıştım. Oyunu silip baştan Steam üzerinden indirmek bile çözmemişti. Kayıt defterinden de çözemeyince format atıp öyle düzeltmiştim. Yerel dosyalardan oyunu doğrulamayı deneyin. Format son çare olarak aklınızda bulunsun diye söyledim.

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Uzun zamandır GO oynamıyordum, güncellemeler falan filan geldi bir süre önce biliyorsunuz. Ben de indireyim dedim. Her şey güncel, ekran kartı güncel, Windows 10 son sürüm, Steam servisleri çalışıyor, oyun dosyalarını doğruluyorum, beta ile giriş yapıyorum ancak oyun açılmıyor. Oyna butonuna tıkladıktan birkaç saniye sonra tekrar oyna butonu aktif oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Başlatma seçeneklerine -windowed yazıp çalıştırmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı