Çözüldü CS:GO "ağa bağlanıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehdiSemur

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Diş Hekimi
Arkadaşlar bugün sabah 8'den beri ağa bağlanıyor hatası alıyorum. Ekranda öylece kalıyor oyun giremiyor envantere erişemiyorum. Daha öncelerde konu açılmış okudum ama tam olarak anlamadım. Çözümünü bilen var mı ya da aynı sorunu şimdi yaşayan? Yoksa sadece beklemeli miyim teşekkürler şimdiden :))

Çözüm
Çok basit, herhangi bir oyun moduna tıklayın ve bir kaç dakika bekleyin. Sorun çözülüyor.
Yalnız çoğu kişi oyun bozuk sanıp kapattığı için anlık oyuncu sayısı 100.000 civarı :D.
Arkadaşlar bugün sabah 8'den beri ağa bağlanıyor hatası alıyorum. Ekranda öylece kalıyor oyun giremiyor envantere erişemiyorum. Daha öncelerde konu açılmış okudum ama tam olarak anlamadım. Çözümünü bilen var mı ya da aynı sorunu şimdi yaşayan? Yoksa sadece beklemeli miyim teşekkürler şimdiden :))
1660040518546.png

Oyun gitmiş tümden ahahaha neyse artık bugünü VALORANT'da geçiririz.

Çok basit, herhangi bir oyun moduna tıklayın ve birkaç dakika bekleyin. Sorun çözülüyor.
Yalnız çoğu kişi oyun bozuk sanıp kapattığı için anlık oyuncu sayısı 100.000 civarı :D.

Deneyelim hemen :D

Rekabetçi giren yok ki. Zaten girmenizi önermem, sunucu hatası vs. olabilir oyun içinde. Diğer modlarda takılın.

Ölüm maçı açtım bekliyorum girmesini ama eşleştirme tekrar deneniyor diyor bakalım girecek mi?

Oluyor. Teşekkür ederim.

Umarım benimki de girer :/

@Hyuuga Neji @444617 @Olga666 @Berat68 düzeldi arkadaşlar herhangi bir oyun modundan oyun bulması yeterli. Teşekkürler! @Olga666

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı