CS:GO aim geliştirmek için tavsiyeler

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar benim eski mouse kablosuzdu ve sürekli pili bitiyordu. Bende dün kablolu Gaming mouse aldım. Eski mouse ile CS:GO'da aimim iyiydi, yeni mouse ile aimim biraz kötüleşti. (Aimim iyi dediğim rekabetçide Silver 4'üm). Yeni mouse ile sensivity ayarlarını yaptım ölüm maçı girdim ve eski mouse göre biraz kötü oynadım. Eski mouse pençe tutma şeklinde, yeni mouse normal. Yeni mouse ile nasıl aimi düzeltirim?

Kardeşim selam, mouse alışırsın ama gelişmek için olması ve yapman gerekenler var CS'de 5K saatim var mm de global Faceit'te 10 lvl olarak tavsiye vermem gerekirse bol bol ölüm maçı rekabetciye girmeden önce bol bol ölüm maçı, daha boş vakitlerinde atölye haritaları ( spray için ayrı aim için ayrı) tabii en çok önerdiğim şey ise CS maçları izlemen özet değil, güzel vuruşlar değil maçın tamamını izle takımlar nasıl oynuyor nerede nasıl peek atıyorlar spotları nasıl tutuyorlar gibi gibi, ek olarak 144 Hz monitör olursa iyi olur, her şey bir anda olmaz öyle bir şey bekleme zamanla geliştiğini göreceksin kimse bu oyuna global başlamadı ama her global düşük rankta başladı, sana başarılar diliyorum, ilerleyen ranklarda hileler çoğalacak onlar içinde şimdiden geçmiş olsun.

Kardeşim selam, mouse alışırsın ama gelişmek için olması ve yapman gerekenler var CS'de 5K saatim var mm de global Faceit'te 10 lvl olarak tavsiye vermem gerekirse bol bol ölüm maçı rekabetciye girmeden önce bol bol ölüm maçı, daha boş vakitlerinde atölye haritaları ( spray için ayrı aim için ayrı) tabii en çok önerdiğim şey ise CS maçları izlemen özet değil, güzel vuruşlar değil maçın tamamını izle takımlar nasıl oynuyor nerede nasıl peek atıyorlar spotları nasıl tutuyorlar gibi gibi, ek olarak 144 Hz monitör olursa iyi olur, her şey bir anda olmaz öyle bir şey bekleme zamanla geliştiğini göreceksin kimse bu oyuna global başlamadı ama her global düşük rankta başladı, sana başarılar diliyorum, ilerleyen ranklarda hileler çoğalacak onlar içinde şimdiden geçmiş olsun.
Selamlar abi, CS:GO'da şu an 210 saatim var oyuna 1 sene önce yaz tatilinde başlamıştım. 2 hafta öncesinde 15 ölüm maçı üst üste girdiğimde aim im gelişti ve spreyim gelişti ardından rekabetçi girdim ve aimim gelişince karşı takım beni hile zannetti ve raportladılar ve karşı takım sürekli cheater kick diye yazdılar. Bizim takımda hepsi Rustu ve beni raportladılar. Maçtan sonra Overwatch ban yerim diye korktum ve başka maç girmedim. 1 hafta sonra yine rekabetçi giricektim bir takıma girdiğimde adamlar senin güven faktörün düşük dediler. Şu an her maç toxic ya da hilelerle oynuyorum ve bıktım. ByNoGame'den övgü satın alacaktım ve sosyale konu açtım bir kullanıcı övgü alırsan 1.000, 2.000 övgü alınca karşıyada öyle adamlar geliyor ve geneli hile oluyor deyince hiç almadım. Abi oynadığım PC sistemi biraz kötü. Dust 2'de 35-45 arası FPS alıyorum ve laptopta oynuyorum. Laptopta 60 Hz. Geçen yıl para biriktirmeye başlamıştım PC sistemi toplamak için okul harçlıklarımla ama korona başlayınca ve okullar kapanınca GG oldu. Çok yüksek rank olma gibi bir düşüncem yok tek istediğim novanın üstünde bir rank olmak keleş gibi ve 150 maç kazanmak. Overwatch izlemek çok istiyorum. Sizede teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Yorumlara pek göz gezdirmedim ama benim tavsiyem 128tick DM sunucuları bul 1-2 saat Full focus oyna ardından surf yap yarım saat 45 dk kadar surfun anlamı hem mouse hakimiyetini elinde bileğinde hissedeceksin hem de sana uygun sensi bulucaksın ve spray atarken kendini rahat hissedeceksin ben bu şekilde gidiyorum bazen DM girmeyip sadece surf oynuyorum kendin dengeleyebilirsin 1 saat DM 1 saat surf gibi. Not: Eğer kendini belli bir seviyede görmek istiyorsan mm sunucularından hemen kurtulmalısın kendini geliştirmek yerine daha çok köreltirsin. Her şeyden önce unutma antrenman yoksa gelişmek yok.

Selamlar abi, CS:GO'da şu an 210 saatim var oyuna 1 sene önce yaz tatilinde başlamıştım. 2 hafta öncesinde 15 ölüm maçı üst üste girdiğimde aim im gelişti ve spreyim gelişti ardından rekabetçi girdim ve aimim gelişince karşı takım beni hile zannetti ve raportladılar ve karşı takım sürekli cheater kick diye yazdılar. Bizim takımda hepsi Rust'u ve beni raportladılar. Maçtan sonra Overwatch ban yerim diye korktum ve başka maç girmedim. 1 hafta sonra yine rekabetçi giricektim bir takıma girdiğimde adamlar senin güven faktörün düşük dediler. Şu an her maç toxic ya da hilelerle oynuyorum ve bıktım. ByNoGame'den övgü satın alacaktım ve sosyale konu açtım bir kullanıcı övgü alırsan 1.000, 2.000 övgü alınca karşıyada öyle adamlar geliyor ve geneli hile oluyor deyince hiç almadım. Abi oynadığım PC sistemi biraz kötü. Dust 2'de 35-45 arası FPS alıyorum ve laptopta oynuyorum. Laptopta 60 Hz. Geçen yıl para biriktirmeye başlamıştım PC sistemi toplamak için okul harçlıklarımla ama korona başlayınca ve okullar kapanınca GG oldu. Çok yüksek rank olma gibi bir düşüncem yok tek istediğim novanın üstünde bir rank olmak keleş gibi ve 150 maç kazanmak. Overwatch izlemek çok istiyorum. Size de teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Kardeşim şunu belirteyim istediğin kadar report etsinler hile olmadığım sürece ban yemezsin merak etme ben yıllardır her maçta report ediliyorum, rahat ol eğlenmene bak güven faktörü düşmesinin sebebi oyuna uzun süre girmemen övgü almak faktörü düzeltir ama uzun süre girmediğinde ve faktör düştüğünde Owerwatch izleyip oyundan çık gir yaparsan düzeliyor ki daha Owerwatch gelmemiş sana, 60 FPS'in aşağısında alman kötü olmuş merak etme zamanla istediğin ranka ulaşırsın başta ben de keleş olmak istiyordum :D.

Ben YouTube'den bulduğum bir aim çalışma videosu izlemiştim bana göre gayet güzeldi ve iş gördü mgeden supremeye kadar çıktım video1 bu da sensinizi doğru ayarlamak için video2. Tabii sadece birkaç videoyla olacak iş değil çalışmaya bağlı.

-Ekleme: Övgü alınca karşıya yüksek övgülü gelir diye bir kural yok seninle aynı güven faktörüne sahip insanlar gelir şu an Silver1 smurf hesabımda (seçkin değil) yaklaşık 1500 övgü var karşıya 1-2 övgülü insan da geliyor seçkin de.

Geri
Yukarı