CS:GO aim haritaları baş ağrısı yapıyor

Alfirk

Kilopat
Selam. AK47 öğreniyorum bol bol pratik yapıyorum bunun için biliyorsunuzdur zaten aimbotz ve Fast aim reflex atölye haritaları indirdim, fakat antrenman sırasında botları vururken daha doğrusu HS atmaya çalışırken biraz kendimi kasıyorum ve başımın arkası ense tarafı ağrıyor. Neden böyle oluyor anlamadım, sizde de aynısı oluyor mu? Nasıl geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. AK47 öğreniyorum bol bol pratik yapıyorum bunun için biliyorsunuzdur zaten aimbotz ve Fast aim reflex atölye haritaları indirdim, fakat antrenman sırasında botları vururken daha doğrusu HS atmaya çalışırken biraz kendimi kasıyorum ve başımın arkası ense tarafı ağrıyor. Neden böyle oluyor anlamadım, sizde de aynısı oluyor mu? Nasıl geçer.
Aynı sorun bende de vardı. Biraz parlaklığı düşür. Monitörden uzaklaş. Rahat bir koltukta otur. Ben bunların hepsini yaptım. 1 gün bile bilgisayardan kalkmadan aim haritası oynasam artık başım ağrımıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sizin işinize yarayacaktır. Baş ağrısına gelirsek sadece Aim çalışmayın videoda ki gibi Surf oynayın. Aim çalışırken kendinizi kasmayın ve mola verin.

Ben özellikle dikkat etmiştim, rahat oynayayım diye. Bir süre sonra boynumun kasıldığını fark ediyorum. Düzelmiyor bende.

Oturuş pozisyonunun çok önemli trainingden önce.
Rahat ve sağlıklı bir pozisyonda oynamalısınız ki.
Hem focusunuz oyunda kalsın hem de ağrınız sızınız minimuma insin.

Ağrının sebebi muhtemel olarak istemsiz kasılmadan kaynaklanıyor.
Evet kafaya aim alırken istemsiz kendimi kasıyorum o da ense baş ağrısı yapıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video sizin işinize yarayacaktır. Baş ağrısına gelirsek sadece Aim çalışmayın videoda ki gibi Surf oynayın. Aim çalışırken kendinizi kasmayın ve mola verin.
Surf nedir hocam? Ne işe yarar ki CS de ve nasıl oynanır?
Aynı sorun bende de vardı. Biraz parlaklığı düşür. Monitörden uzaklaş. Rahat bir koltukta otur. Ben bunların hepsini yaptım. 1 gün bile bilgisayardan kalkmadan aim haritası oynasam artık başım ağrımıyor.
Hocam parlaklıkla monitörden uzaklaşma ile ilgisi yok bence ya böyle fare ile kafaya aim alırken kendimi kasıyorum başım ağrıyor.

Surf nedir hocam? Ne işe yarar ki CS de ve nasıl oynanır?
Hocam Surf bir oyun modudur. Adında olduğu gibi amaç surf yapmaktır. Yüzeylerde kayarak bitişe ulaşmak amaç. Eğer eleştiri kanallarını izliyorsanız görürsünüz çoğunda arkaplanda oynanan mod bu moddur. Resmi aşağıda:
images-1.jpeg

Hocam Surf bir oyun modudur. Adında olduğu gibi amaç surf yapmaktır. Yüzeylerde kayarak bitişe ulaşmak amaç. Eğer eleştiri kanallarını izliyorsanız görürsünüz çoğunda arkaplanda oynanan mod bu moddur. Resmi aşağıda:
Eki Görüntüle 612128
Yani Surf yapmanın Aim e nasıl bir etkisi var ki amaç sadece kaymak ise? Peki Atölye den mi indiriyoruz hocam.

Geri
Yukarı