CS:GO aimim bir anda bozuldu

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Arkadaşlar sizde de oluyor mu çok? Çok iyi aiminiz varken bir anda leşe dönüp hiç vuramadığınız. Rank Lem'di Full maçlarda 25-30 vuruyordum o günden sonra bir anda aimim bozuldu 2-3 gündür 15 üstü vuramıyorum. Güzideye düştüm ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette herkeste mevcut bu durum, oynanışta belli dönemlerde dalgalanma yaşanabiliyor. Tavsiyem sadece birkaç gün ara verin, ardından eski formunuza döneceksiniz.

Arkadaşlar sizde de oluyor mu çok? Çok iyi aiminiz varken bir anda leşe dönüp hiç vuramadığınız. Rank Lem'di Full maçlarda 25-30 vuruyordum o günden sonra bir anda aimim bozuldu 2-3 gündür 15 üstü vuramıyorum. Güzideye düştüm ne önerirsiniz?

Derecesiz maç gir hardcore oyna birkaç gün boyunca düzenli oyna ve bir kill hedefi belirle mesela 5 maç 20 üstü vurmadan veya 10 HS atmadan çıkma 1 en fazla 2 günde toparlarsın bence zaten bir anda olduysa düzelir 1-2 günde.

Oluyor hocam, bu zamanda aiminizi düzeltmek içim antrenman yapmayın. Antrenman yapınca niyeyse benimki daha çok bozuluyor bu tarz dönemlerde. Oyunu oynamak için, eğlenmek için oynayın çok kasmayın kendinizi ve bazı kişiler böyle oynayamadığı zaman hemen hassasiyetini değiştirir crossunu değiştirir falan bunları yapmayın. Birkaç güne en geç 1 haftaya düzelir. Benim bir ara 2-3 hafta düzelmemişti sanki oyuna yeni başlamışım gibi bozulmuştu sonrasında düzelmişti.

Ruh haliyle alakalı bir durum hocam. Hırslıyken hile gibi oynayıp 30 vuruyorum, karşıdaki adamı hile olmasa bile hile sanarsam sinirlenip kötü oynamaya başlıyorum. En iyisi sakin takılmak.

Ara vermekte fayda var momentum etkisi çok fena bir şey yoldaş kasarken yaşamıştım Win streak giderken bir maçta ip koptu rakip kötü olmasına rağmen vuramadım bir türlü sonra çift keleşe kadar 3 rank düşmüştüm 3 günde.

Farenizin DPI ayarlının veya oyun içi hassasiyet ayarlarının değişmediğine emin misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı