CS:GO ajanlar FPS düşürür mü?

Rix

Centipat
Merhabalar. Two times mccoy tacp cavalary ajanını almayı düşünüyordum. Arkadaşım bu karakter yanıma geldiğinde 10 FPS oluyor oyun dedi. Doğru mu sizce? Almak istiyorum ama arkadaşım FPS'imi düşürüyor dedi o yüzden bilemedim.
Bu karakter düşürüyorsa 1ST lieutenant farlow swat skini düşürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Two times mccoy tacp cavalary ajanını almayı düşünüyordum. Arkadaşım bu karakter yanıma geldiğinde 10 FPS oluyor oyun dedi. Doğru mu sizce? Almak istiyorum ama arkadaşım FPS'imi düşürüyor dedi o yüzden bilemedim.

Sizin PC'niz iyi mi?

1: Arkadaşının PC özellikleri 2: Senin PC özelliklerin 3: Arkadaşının kaç FPS aldığı normalde 4: Senin kaç FPS aldığın normalde. Bunları yazarsan.

1: Arkadaşının PC özellikleri 2: Senin PC özelliklerin 3: Arkadaşının kaç FPS aldığı normalde 4: Senin kaç FPS aldığın normalde. Bunları yazarsan.
1: Celeron İşlemci Uhd Ekran kartı
2: Ben kendim için sormuyorum arkadaşımın fps'i düşer mi harbiden demek istemiştim.
3: 40 civarı
Tabiki de hayır. Ancak dibine girerseniz tabi FPS düşer. O bende de oluyor. Galiba kötü bir sisteminiz var benimki gibi. Yakından bakınca karakterin detay seviyesi artıyor.
Ben kendim için sormuyorum arkadaşımın fps'i düşer mi harbiden demek istemiştim :D
Sizin PC'niz iyi mi?
Ben kendim için sormuyorum arkadaşımın fps'i düşer mi harbiden demek istemiştim :D

Karakterle olduğunu sanmam, aksine oyun kudurmuş vaziyette RX 570 ile 300FPS'yi rahatça yakalayan bilgisayarım 150-200 arası geziyor aynı harita aynı modda.
Durmadan oyuna güncelleme geliyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı