CS:GO ajanların fiyatı

Fiyatların düşeceğini sanmıyorum. Başka bir ajan kasası ya da ajanların başka bir yerden çıkma ihtimali yok. Ama her şey olabilir. Kasa stoklayanlar için durum biraz kötü oldu fiyatlar dünden bile daha aşağıda. Ama gidişat belirler her şeyi, steam pazarı anlık değişiyor. Kesin bir şey söylemek zor.

Ben de anlayamadım gitti tek şanssızlık beni vurdu. Daha 2 gün önce özel ajan avayı 55 ten sattım ak-47 asiimovuda 4 gün önce 160 liraya satmıştım. Of of of....
500 Lira üstüne ajanlarınızın satılacağını düşünmüyorum. Zengin birisi tüm ajanları alıp piyasayı 1k civarıda yapabilir xd

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende anlayamadım gitti tek şanssızlık beni vurdu daha 2 gün öncfe özel ajan avayı 55 ten sattım ak-47 asiimovuda 4 gün önce 160 liraya satmıştım of of of....
500 Lira üstüne ajanlarınızın satılacağını düşünmüyorum , zengin birisi tüm ajanlarıa lıp piyasayı 1k civarıda yapabilir xd
Bende kadın ajan, binbaşı ve diğer Navy Seal ve KSK bölük askeri var. Ben de bekletiyorum. :D

Satmak istiyorum şu an da listelenmiyor galiba. Arkadaşım 180 liraya falan koyanların direkt satılıyor dedi. 115 TL'ye koydum. 15 dakika bekledim ama gelen giden para yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı