CS:GO AK-47 Asiimov vs empress

O zaman skinlerin hepsi boş. Alalım tahta kulplu Ak'yi bekleyelim bir köşede adam vurmak için :D

Oyunda amacımız adam vurmak ya hani silah sergilemek istiyorsanız en renkli olanı alabilirsiniz ne diyeyim.

Runaway.
Sunucusu var oradan skin seçip o skinle oynayabilirsin.

Hocam burada da skin inceleme bağlantılarını kullanarak skin inceleyebiliyor muyuz? Runaway oynayan biriyim ama hiç denemedim.
Ben direk alacağım skinin sticker float değeri vb vb kısaca direk skini inceleyebileceğim serverda bakıyorum.

Hocam güzel float Asiimov almayacaksanız bence almayın. En kötü 0.20 alınmalı bence.

Hocam alacağım Asiimov'lar 0.30 altına inmez ki şu anki empress de 0.35.
İyi hatırlattınız hocam şimdi Asiimov'da bir de böyle bir problem var, beyaz olduğu için yıpranmış yerleri aşırı belli oluyor.

Hocam burada da skin inceleme bağlantılarını kullanarak skin inceleyebiliyor muyuz? Runaway oynayan biriyim ama hiç denemedim.
Ben direk alacağım skinin sticker float değeri vb vb kısaca direk skini inceleyebileceğim serverda bakıyorum.
Skinin ne kadar eski-yeni olabileceğini de ayarlayabiliyorsunuz sanırım. Oradakilerle iletişime geçin yardımcı olurlar.

Silahlara istediğiniz stickeri de yapıştırabilirsiniz.

Hocam alacağım Asiimov'lar 0.30 altına inmez ki şu anki empress de 0.35.
İyi hatırlattınız hocam şimdi Asiimov'da bir de böyle bir problem var, beyaz olduğu için yıpranmış yerleri aşırı belli oluyor.
Empress sadece parlaklığı kısılan bir skin. Dediğim gibi güzel float Asiimov bulursanız alınabilir. Ben alırken şansıma 0.20 float ve nametagli gelmişti bir tane hem de Buff fiyatının biraz altındaydı.

Empress sadece parlaklığı kısılan bir skin. Dediğim gibi güzel float Asiimov bulursanız alınabilir. Ben alırken şansıma 0.20 float ve nametagli gelmişti bir tane hem de Buff fiyatının biraz altındaydı.
Ki 0.20 float olanda bile aşınmalar belli oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı